Haber Detayı
06 Ekim 2016 - Perşembe 16:50
 
Şampiyonlardan Rektör Korkmaz’a Ziyaret
Şampiyon Öğrencilerden Rektör Korkmaz’a Ziyaret
Dünya Haberi
Şampiyonlardan Rektör Korkmaz’a Ziyaret

28 Ağustos- 3 Eylül tarihleri arasında İrlanda’da düzenlenen Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda Gençler Kategorisinde Dünya Şampiyonu olan MAKÜ Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu 1. Sınıf öğrencisi Zeliha DOĞAN ve 2-5 Eylül tarihleri arasında Güney Kore’de düzenlenen ‘Dünya Muay Thai Master Ship’ turnuvasında Dünya Üçüncüsü olan Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu 4. Sınıf öğrencisi İlyas İPEK, Rektör Korkmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren KORKMAZ, Şampiyonlukları ile gururlandıran öğrencilerini elde ettikleri başarılarından dolayı ve bu başarıda emeği olan Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu öğretim üyelerini kutladı.

KORKMAZ ayrıca öğrencilerimize Üniversite olarak desteklerinin süreceğini belirtirken, yeni Dünya Şampiyonlukları için de söz aldı. KORKMAZ;  Üniversite olarak güçlü bir spor alt yapısı kurabilmek için çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü sözlerine ekledi

Dünya Şampiyonu öğrencilerden Zeliha DOĞAN ve İlyas İPEK ise MAKÜ öğrencisi olarak böyle bir başarıyı kazandıkları için çok mutlu olduklarını vurgularken,  bu başarıda emeği geçen başta Rektör Prof. Dr. Adem KORKMAZ olmak üzere, Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Öğretim üyelerine teşekkürlerini İlettiler. 

Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa KILINÇ’ın da hazır bulunduğu ziyaret sonunda KORKMAZ, Zeliha DOĞAN ve İlyas İPEK’e MAKÜ anmalığını hediye etti.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Şampiyonlardan, Rektör, Korkmaz’a, Ziyaret,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Şampiyonlardan Rektör Korkmaz’a Ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı