Haber Detayı
28 Mayıs 2018 - Pazartesi 12:14
 
Muratpaşa’nın kreşlerinde mezuniyet coşkusu
Muratpaşa Belediyesinin Merkez Şube ve Türkan Saylan kreşleri, düzenledikleri yıl sonu gösterisiyle öğrencilerini mezun etti.
Kültür Haberi
Muratpaşa’nın kreşlerinde mezuniyet coşkusu

Muratpaşa Belediyesi’nin Çağlayan Mahallesi’nde bulunan Merkez ve Ermenek’te bulunan Türkan Saylan kreşleri, muhteşem bir yılsonu gösterisine imza attı. Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın da katıldığı gösteride minik öğrencileri velilerini adeta büyüledi. Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleşen yılsonu gösterisinde birbirinden renkli kıyafetleriyle minikler, tüm yıl boyunca öğrendiklerini danslar ve şarkılar eşliğinde sergiledi.

Törende kısa bir konuşma yapan Başkan Uysal, minik öğrencilere “Çok yakışıklısınız, çok güzelsiniz ve hepiniz harikasınız” diyerek başladığı konuşmasında “Çocuklarımız burada sevmeyi sevilmeyi, aile ortamınızdaki o güzel ve iyi duyguları topluma da yansıtmayı öğreniyor. Çocuklarımız, kreşlerimizde insanlarla birarada olmayı, beraber iş yapmayı, onların yerine kendilerine koymayı öğreniyor. Bizim toplumumuzda bunun mayası, kökü derinde. Sevgiyi, saygıyı, bütünleşmeyi çok önemseyen bir toplumuz.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Muratpaşa’nın, kreşlerinde, mezuniyet, coşkusu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Muratpaşa’nın kreşlerinde mezuniyet coşkusu
Muratpaşa’nın kreşlerinde mezuniyet coşkusu
Yorumlar
Haber Yazılımı