Haber Detayı
21 Şubat 2016 - Pazar 18:49
 
KARDEŞ FİRARİLER YAKALANDI
CEZAEVİNDEN KAÇAN İKİ KARDEŞ YAKALANDI… İKİ FARKLI CEZAEVİNDEN FİRAR EDEN İKİ KARDEŞ EVLERİNE DÜZENLENEN OPERASYONLA YAKAYI ELE VERDİ
Gündem Haberi
KARDEŞ FİRARİLER YAKALANDI

Antalya'nın Alanya ilçesinde 2010 yılında meydana gelen darp ve cebir olayı nedeniyle tutuklandıktan sonra cezaevinden firar eden Y.B. ve S.B. kardeşler, düzenlenen operasyonla yakalandı.

Antalya'nın Alanya ilçesinde 2010 yılında Mahmutlar mahallesinde meydana gelen olayda, darp ve cebir suçlarından tutuklandıktan sonra cezaevine gönderilen S.B. Mahmutlar Cezaevinden, ağabey Y.B. ise Çanakkale Cezaevi'nden firar etti. Cezaevinden firar eden iki kardeş, Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanlığı ekiplerince, evlerine yapılan operasyonla kıskıvrak yakalandı.

Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanlığı'na getirilen cezaevi firarisi iki kardeş, ifadeleri alındıktan sonra Alanya Adliyesi'ne getirildi. Cezaevinden firar eden kardeşlerden S.B.'nin kesinleşmiş 7 yıl ve ağabeyi Y.B.'nin kesinleşmiş 6 yıl hapis cezaları olduğu tespit edildi.

Alanya Adliyesi Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığınca ifadeleri alınan iki kardeş tutuklanarak Alanya Kapalı Cezaevine gönderildi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: KARDEŞ, FİRARİLER, YAKALANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı