Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 13:01
 
BURDUR’DA ÇODEM YAPILMASI SÜRECİ BAŞLATILDI
BURDUR’DA ÇOCUK DESTEK MERKEZİ (ÇODEM) YAPILMASI SÜRECİ BAŞLATILDI
Gündem Haberi
BURDUR’DA ÇODEM YAPILMASI SÜRECİ BAŞLATILDI

 

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Çocuk Destek Merkezi Proje çalışmaları ile ilgili açıklamada bulundu.

Çocuk Destek Merkezi Burdur’a kazandırılması için çalışmaların sürdürüldüğünü belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “Çocuk Destek Merkezi projesini daha önce yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde yatırım programına aldırmış idik. Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na Bakanlık tip projenin uygulanması için gönderilmiştir. Yatırım programına alınan ve projesi hazır olan Çocuk Destek Merkezi için çalışmaların başlaması için Bakanlığımızla görüşmelerimiz devam etmektedir. Çocuk Destek Merkezi için ihale çıkılacak ödenek İl Özel İdaremizde bulunmaktadır.” şeklinde açıklamada bulundular.

Çocuk Destek Merkezi olarak düşünülen alan ilgili de açıklama yapan Milletvekilleri Özçelik ve Uğur; Çocuk Destek Merkezi olarak düşünülen eski yetiştirme yurdu ve eski il müdürlüğü binası 13 KASIM 2018 tarihinde malzeme karşılığı usulü ile yıkım ihalesine çıkılacağını belirttiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BURDUR’DA, ÇODEM, YAPILMASI, SÜRECİ, BAŞLATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı