Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 09:31
 
Burdur & Isparta’dan Atıksu Arıtma Protokolü
Gündem Haberi
Burdur & Isparta’dan Atıksu Arıtma Protokolü

Burdur ve Isparta OSB'lerin Ortak Yapacakları Atıksu Arıtma Tesisinin İş Birliği Protokolü İmzalandı

Vali Şerif Yılmaz ve Isparta Valisi Şehmus Günaydın’ın katılımlarıyla Burdur 1'inci, 2'inci ve Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgeleri için planlanan ortak Atıksu Arıtma Tesisi yapımıyla ilgili 2. İstişare Toplantısı yapıldı.

Toplantıya Burdur ve Isparta Valilerinin yanı sıra, OSB’lerin Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, ilgili Kurum Müdürleri katıldı.

Değişik zamanlarda, değişik taraflarla yapılan görüşmelerin daha geniş bir katılımla konunun tüm taraflarıyla ele alınması ve iş birliği protokollerinin imzalanması amacıyla 3 OSB’nin Yönetim Kurulu Üyeleri bugün yaptıkları toplantıyla Isparta'da bir araya geldiler.

Toplantının başında bugüne kadar yapılan teknik gezi ve araştırmalar ile ilgili OSB Müdürleri tarafından hazırlanan sunum yapıldı.

Sunumun ardından Burdur 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vali Şerif Yılmaz, Burdur Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Oktay ve Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mustafa Karabulut tarafından tesisin ortak yapılmasıyla ilgili iş birliği protokolü imzalandı.

Protokolün imzalanmasının ardından bundan sonra izlenecek yol haritası ve görüş ve önerilerin sunulmasıyla toplantı sona erdi.

Vali Yılmaz ve Vali Günaydın yapılacak olan ortak tesisin, örnek bir tesis olacağını ifade ederek her iki il ve OSB’ler için hayırlı olmasını dilediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Burdur, &, Isparta’dan, Atıksu, Arıtma, Protokolü,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Burdur & Isparta’dan Atıksu Arıtma Protokolü
Burdur & Isparta’dan Atıksu Arıtma Protokolü
Yorumlar
Haber Yazılımı