Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 13:57
 
AK Parti Burdur İlçe Danışma Toplantıları Yapıldı
AK Parti Burdur İl Başkanlığı tarafından, İlçe Danışma Meclisi toplantıları merkez ilçe, Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Tefenni, Karamanlı, Kemer ve Gölhisar'da gerçekleşti.
Siyaset Haberi
AK Parti Burdur İlçe Danışma Toplantıları Yapıldı

AK Parti İl ve İlçe binalarında gerçekleşen toplantıya İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, İlçe Ana kademe, Kadın, Gençlik Kolları Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Başkanı ve Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, mahalle temsilcileri ve teşkilat üyeleri katıldı.

 

Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık; ‘’ Burdur’umuza çeşitli yatırımlar kazandırma konusunda İl Başkanımız Volkan Mengi, Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte özverili çalışmalar içinde olduğumuzu söylemeliyim, Teşkilatımız ile birlikte gece gündüz demeden AŞK ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İşinden, ailesinden, zamanından fedakârlık ederek çalışmalara katılan AK Partimize gönül vermiş herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ak Parti Burdur Teşkilatı olarak, görüldüğü gibi her zaman, İl, Merkez İlçe, İlçe teşkilatlarımız, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde yarın seçim olacakmış gibi hazırız. AK Parti Hükümetimizin Burdur’umuza yatırımlarını görmezden gelenler var. Burdur’da tuğla üzerine tuğla koyamayanlar anca boş boş konuşurlar. Bize düşen ise yaptıklarımızı, yapacaklarımızı ve ONLARIN YAPAMADIKLARINI doğru bir şekilde vatandaşlarımıza anlatmamız gerekiyor.’’ ifadelerini kullandı.

 

Çözüm üretmek amacıyla tüm kademeleriyle bir araya gelen parti Ak Partidir DİYEN AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; ‘’ Türkiye siyasi tarihinde en çok istişare eden partinin AK Partimiz olduğunu belirtmek isterim. Partiyi birlikte yönetmek, sorunları masaya yatırmak ve çözüm üretmek amacıyla tüm kademeleriyle bir araya gelen parti Ak Partidir. Göreve geldiğimiz günden beri aralıksız olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kutlu AK dava sevdadır, aşktır, birlikteliktir, fedakârlık ister. Biz bizlere verilmiş olan görevimizi laiki ile yapabiliyorsak ne mutlu . Biliyorsunuz ki Türkiye’miz ve Burdur’umuz geneline en çok yatırım AK Parti Hükümetimiz döneminde yapıldı. Bu ülkede bir çivi dahi çakamayanlar hep eleştiri içerisinde oldular. Bakın bizler bu eleştirilere hep hizmetlerimizle cevap verdik. Dün gördüğünüz gibi yapamazsınız denilen İstanbul Havalimanını Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan açtı. Bu Türkiye’miz için gelecektir. Emin olun ki bizler ne kadar doğru işler yaptıkça onlar konuşmaya, çekememeye, fesatçılığa devam edeceklerdir. Bu durum Burdur’umuz içinde geçerlidir. Hala Burdur’a ne yaptınız diyenlere yaptığımız yatırımlar Burdur genelinde her noktasında hissedilmektedir. 2019 Mart ayı seçimleri için aralıksız sahadaki çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Gerçekleri vatandaşlarımıza anlatacağız.  Biz Burdur’umuz için çalışmalarımıza Milletvekillerimiz, Teşkilatımız ve Hükümetimiz ile birlikte aralıksız devam edeceğiz’’ dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisindeki çalışmalarından dolayı toplantılara katılamayan AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ise ‘’ Danışma Meclisleri Ak Partimiz, İlçelerimiz, Köylerimiz, Burdur’umuz ve Türkiye’miz için Milletimiz İçin Hayırlara Vesile Olmasını Temenni Eder her  şeyinden fedakârlık ederek çalışmalara katılan davamıza gönül veren Tüm Teşkilatlarımıza teşekkür ederiz’’ mesajında bulundular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Burdur, İlçe, Danışma, Toplantıları, Yapıldı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK Parti Burdur İlçe Danışma Toplantıları Yapıldı
AK Parti Burdur İlçe Danışma Toplantıları Yapıldı
AK Parti Burdur İlçe Danışma Toplantıları Yapıldı
AK Parti Burdur İlçe Danışma Toplantıları Yapıldı
AK Parti Burdur İlçe Danışma Toplantıları Yapıldı
AK Parti Burdur İlçe Danışma Toplantıları Yapıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı