Haber Detayı
21 Mart 2018 - Çarşamba 09:27
 
AFYONKARAHİSAR’DAKİ MUHTARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Mahalle muhtarından örnek kampanya
Yaşam Haberi
AFYONKARAHİSAR’DAKİ MUHTARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

“Elbise Askıda” kampanyasıyla ihtiyacı olan alıyor, ihtiyacı olmayan bırakıyor

Afyonkarahisar’da mahalle muhtarının başlattığı kampanya ile hayırseverlerin bağışladığı elbiseler askıya asılıyor ve ihtiyaç sahipleri buradan istedikleri kıyafetleri alıp hiçbir ücret ödemiyor.

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesi İmaret mahallesinde başlatılan “Elbise Askıda” kampanyası ile hayırseverlerin bağışladığı kıyafetler askılara asılarak ihtiyaç sahiplerinin beğenisine sunuluyor. İlçede yaşayan ihtiyaç sahipleri günün herhangi bir saatinde askıdaki elbise ve ayakkabıları pazardan alır gibi beğenip alabiliyor.

Örnek kampanya hakkında bilgi veren Bolvadin İmaret Mahallesi Muhtarı Hakan Aktepe “İhtiyacın varsa al, yoksa as” sloganı ile mahalle halkı ile birlikte “Elbise Askıda” kampanyasını başlattıklarını söyledi. Kampanyanın büyük ilgi gördüğünü belirten Aktepe, “Mahallemizde evimizin önünde gerçekleştirdiğimiz kampanyamızı ilk olarak sosyal medya üzerinden duyurduk. Bolvadin halkından yoğun ilgi ve destek gördük. Hayırseverlerden Allah razı olsun. Hayırseverlerimizde bizlere şunları söylediler; ‘gardıroplarımızda gerçekten birçok kışlık, yazlık elbisemiz ve ayakkabılarımız vardı. Bu vesileyle değerlendirme imkânımız oldu’ dediler. Yoğun bir şekilde ilgi gördük. Ayrıca ihtiyaç sahipleri de yoğun ilgi gösterdi. İnşallah bu kampanyamızı bir ay daha devam ettireceğiz. Tüm hayırseverlerden Allah razı olsun” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: AFYONKARAHİSAR’DAKİ, MUHTARDAN, ÖRNEK, DAVRANIŞ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AFYONKARAHİSAR’DAKİ MUHTARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı