Haber Detayı
03 Aralık 2016 - Cumartesi 12:20
 
Isparta’da Başkandan Personeline Büyük Altın
Belediyenin Altın Personeli
Gündem Haberi
Isparta’da Başkandan Personeline Büyük Altın

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, uzun süredir arazideki yatırımları incelediği esnada büyük özveri içerisinde çalıştığını tespit ettiği 9 personelini büyük altınla ödüllendirdi.

Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen törene daire müdürleri ile ödüle layık görülen personel katıldı.  Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, çalışkan personeline teşekkür ederken, çalışmalarının devamını diledi. Günaydın, “Arazideki çalışmaları incelemelerim sırasında bazı personelimizin mesai harici öğlen paydosu esnasında dahi büyük özveri içerisinde çalıştıklarını gördüm” dedi.  

‘Sizlerle iftihar ediyorum’ diyen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Bu çalışkanlıklarınızın emekliliğinize kadar devam etmesini diliyorum” görüşlerinde bulundu. İşlerini iyi şekilde yapanların olduğu gibi aksatanların da olabileceğini kaydeden Başkan Günaydın, “Hem bu dünyada hem de diğer dünyada rahat etmek için çalışmak gerekir, kaçmak değil. Alın teriyle hakkını vererek çalıştığınız takdirde, alınan maaşın bereketini de görürsünüz. Çalışmak ibadet kadar önemlidir” şeklinde konuştu.

Personeline daha güzel ve mutlu günler dileklerinde bulunan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Sizlerin diğer arkadaşlara örnek olmanızı istiyorum. Bu örnek arkadaşlarımızın kamuoyu tarafından da bilinmesini istiyorum. Bu tarihi bir andır. Bundan sonrada bu şekilde değerlendirmelerimiz devam edecek” dedi. 

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Isparta’da, Başkandan, Personeline, Büyük, Altın,
Yorumlar
Haber Yazılımı