Haber Detayı
18 Aralık 2020 - Cuma 13:05
 
JANDARMA EKİPLERİNDEN KAÇAK İÇKİYE GEÇİT YOK
KAÇAKÇILIK SUÇLARININ ÖNLENMESİ, TAKİBİ, MEN EDİLMESİ VE HAKSIZ KAZANCIN ÖNÜNE GEÇİLMESİ AMACIYLA GÜVENLİK GÜÇLERİMİZ ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR...
Asayiş Haberi
JANDARMA EKİPLERİNDEN KAÇAK İÇKİYE GEÇİT YOK

Güvenlik güçlerimiz tarafından, kaçakçılık suçlarının önlenmesi, takibi, men edilmesi ve haksız kazancın önüne geçilmesi amacıyla yürütülen çalışmalar kararlılıkla devam etmektedir. 
 

Bu kapsamda, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Gölhisar Cumhuriyet Başsavcılığı ile koordineli olarak yürütülen çalışmada, H.E ve A.E. isimli şahısların kaçak/bandrolsüz içki üretimi yaparak piyasaya sürecekleri bilgisi alınmıştır.
  
Elde edilen bilgiler doğrultusunda yapılan araştırma ve çalışmada Burdur ili, Gölhisar İlçesi Yeşildere köyünde H.E ve A.E. isimli şahısların ikametinde adli makamlardan alınan arama kararı doğrultusunda yapılan aramada (5) lt etil alkol, (16) lt kaçak rakı, (10) adet doluma hazır boş alkol şişesi, (1) adet enjektör, (1) adet 15 cc anason yağı şişesi ve (1) adet huni ele geçirilmiştir.
 
Gölhisar C. Savcısının talimatıyla gözaltına alınan H.E ve A.E. isimli şüpheliler 16.12.2020 tarihinde çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştır.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: JANDARMA, EKİPLERİNDEN, KAÇAK, İÇKİYE, GEÇİT, YOK,
Yorumlar
Haber Yazılımı