Haber Detayı
01 Nisan 2021 - Perşembe 13:25
 
BAŞKAN ALAGÖZ DUYURDU PROJEYE BUGÜN İTİBARİYLE BAŞLANIYOR
Projeye bugün itibariyle başlanacak…
Gündem Haberi
BAŞKAN ALAGÖZ DUYURDU PROJEYE BUGÜN İTİBARİYLE BAŞLANIYOR

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz uzun zamandır beklediği güzel haberin bugün geldiğini duyurdu.

 

 

Yaşlı bakım evi ve projenin yer tahsis işlemlerinin onaylandığını söyledi. Projeye bugün itibariyle başlanacak.

 

Başkan Alagöz yaptığı paylaşımda;

"Çok kıymetli hemşerilerim;
Uzun zamandır beklediğim güzel haber bugün geldi. Yaşlı bakım ve huzur evi projemizin yer tahsis işlemleri onaylandı. Vizyon projelerimizden biri olacak olan ve bir tatil köyü konseptindeki projemize bugün itibariyle başlıyoruz.
Yaşlılarımızın daha huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak, ilçe dışındaki evlatlarının gözlerini arkada bırakmamak, en önemlisi onlara olan vefa borcumuzu ödemek için bu projeye çok önem veriyorum.
Projemizin başta İlçemize, Vatanımıza ve Milletimize hayırlı olmasını Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyor, yer tahsis işlerinin tamamlanmasında bizlerden yardımlarını esirgemeyen Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyefendiye, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz beyefendiye, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum beyefendiye ve Burdur Milletvekilimiz Sayın Bayram Özçelik beyefendiye, şahsım ve İlçe halkım adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Ben inanıyorum sizde inanın; bu ilçeyi kendi ölçeğinde Burdur'un değil, Türkiye’nin yıldızı yapacağız. Saygılarımla" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ALAGÖZ, DUYURDU, PROJEYE, BUGÜN, İTİBARİYLE, BAŞLANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı