Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 16:04
 
Yüreklerde vatan sevgisi gözlerde çalışma azmi
Vali Hasan Şıldak, Suna Uzal Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Eğitim Haberi
Yüreklerde vatan sevgisi gözlerde çalışma azmi

 
 
Her fırsatta “Bir Eğitim Şehri Olan Burdur’da Eğitim Birinci Önceliğimiz” diyen Vali Şıldak, gerçekleştirdiği okul ziyaretleri ile öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.
 
Suna Uzal Ortaokulu’nu ziyaretinde, idareci ve öğretmenlere toplantı yapan Vali Şıldak, yeni öğretim yılından beklentilerini dile getirdi.
 
Vali Şıldak; Pazartesi günü tanıtımı yapılacak olan “Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi”ni (BİGEP) öğretmenlerle paylaşarak, bu kapsamda bütün eğitim kadrosundan disiplinli ve özverili bir çalışma dönemi beklediklerini ifade etti.
 
Öğretmenlerle yaptığı toplantı sonrası sınıfları gezen Vali Şıldak, öğrencilerle bir süre sohbet ederek derslerine eşlik etti. 
 
Yüreklerindeki vatan sevgisini gözlerindeki çalışma azmiyle birleştiren kıymetli Çocuklarımıza güvenlerinin tam olduğunu belirten Valimiz, İlimizde eğitim yılı ilan ettikleri bu yılda, Öğrencilerden planlı bir çalışma takvimi belirlemelerini isteyerek, öğretmenlerini iyi dinlemeleri ve derslerinin hepsine ayrı ayrı önem vermelerini istedi
Kaynak: Editör:
Etiketler: Yüreklerde, vatan, sevgisi, gözlerde, çalışma, azmi,
Yorumlar
Haber Yazılımı