Haber Detayı
03 Mart 2016 - Perşembe 10:34
 
YENİ MODEL (FOTOĞRAFLI) KAPILAR
FOTOĞRAFLI KAPILAR YENİ EV YAPTIRAN VEYA EVİNİ YENİLEYENLERİN GÖZDESİ OLDU.
Yaşam Haberi
YENİ MODEL (FOTOĞRAFLI) KAPILAR

Yeni model fotoğraflı kapılar yeni ev yaptıran vatandaşların, evini yenileyen kişilerin gözdesi oldu. Üzerinde doğa fotoğrafları, şehir manzaraları, hayvan resimleri gibi çeşitli desen ve renkteki kapılara yeni moda olarak kişiler düğün fotoğraflarını da koyabiliyor.

Burdur kent merkezindeki bir işletmede yer alan yeni model kapılara vatandaşların rağbet gösterdiği belirtildi. Çelik aksamıyla güvenli de olan bu tür kapılara istendiği zaman doğa fotoğrafları, istendiği zaman şehir manzaraları, istendiği zaman ışık figürleri veya kişisel fotoğraflar da monte edilebiliyor. Yeni evlenen kişiler de gelinlik ve damatlıklı düğün fotoğraflarını (veya yeni doğmuş bebeklerinin resimlerini) bu kapılara monte edebiliyor. Kapılar kullanım kolaylığı, değiştirilebilmesi, montaj rahatlığı ve kolay temizlenmesiyle de dikkat çekiyor.  

PENCERE VE PERDELERE DE GELEBİLİR

Kişisel fotoğrafların kapılara montajıyla birlikte aynı şekilde beğenilen fotoğrafların veya kişisel fotoğrafların güneşlik görevi gören pencere filmlerine, dikine veya enine uzanan yeni model katlamalı perdelere de gelebileceği belirtildi. 

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: YENİ, MODEL, (FOTOĞRAFLI), KAPILAR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
YENİ MODEL (FOTOĞRAFLI) KAPILAR
YENİ MODEL (FOTOĞRAFLI) KAPILAR
Yorumlar
Haber Yazılımı