Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 08:32
 
Vali Şıldak; "Ruhumuz da sağlığa ihtiyaç duyan bedenimizin bir bütünü"
Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde düzenlenen programa katıldı.
Yaşam Haberi
Vali Şıldak;

 

Vali Hasan Şıldak, eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen programa katıldılar.

 

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde düzenlenen programda, merkezde tedavi görenler tarafından hazırlanan etkinliklerin sunuldu, büyük bir özveriyle çalışan merkez personeline teşekkür belgelerinin takdim edildi. Program, danışanlar tarafından hazırlanan el işi ve resim sergisinin gezilmesi ile son buldu.

 

Vali Hasan Şıldak programda yaptığı konuşmada;

 “Her şeyden önce sağlıklı toplum, sağlıklı bireylerden oluşur. Sağlık denilince biz hep bedensel sağlığı anlıyoruz ama tabi ki ruhumuz da sağlığa ihtiyaç duyan bedenimizin bir bütünü.  

Sizlerle olduğu gibi, toplumumuzun her kesimiyle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnşallah kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Biz sizleri, siz bizleri gördükçe kaynaşacağız, daha iyi olacağız.

Dezavantajlı kesimlerle bir arada olan, onlara emek veren hem çalışanlarımız, hem aileleri bu takdiri, her türlü meşakkatli çalışmanın ürünü olan bir sevgi cümlesini, bir teşekkür cümlesini fazlasıyla hak ediyorlar. Çalışanlarımızı da ayrı ayrı kutluyor, onlara teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Şıldak;, "Ruhumuz, da, sağlığa, ihtiyaç, duyan, bedenimizin, bir, bütünü",
Yorumlar
Haber Yazılımı