Haber Detayı
17 Aralık 2013 - Salı 10:38
 
Ustalık Dönemi İçin Yetki İstiyoruz
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 Aralık'ta İzmir'de düzenlenen aday tanıtım toplantısında kendisini yeniden AK Parti Burdur Belediye Başkan adayı olarak göstererek yeni bir sorumluluk yüklediğini kaydeden Başkan Akkaya, "Yükümüzün zor ve ağır olduğunu biliyoruz.
Siyaset Haberi
Ustalık Dönemi İçin Yetki İstiyoruz

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 Aralık'ta İzmir'de düzenlenen aday tanıtım toplantısında kendisini yeniden Ak Parti Burdur Belediye Başkan adayı olarak göstererek yeni bir sorumluluk yüklediğini kaydeden Başkan Akkaya, "Yükümüzün zor ve ağır olduğunu biliyoruz. Öncelikle bize duyulan güvene, verilen yeni görevi de layıkıyla yerine getirmeye çalışacağımızı vurgulamak istiyorum. 2004 ve 2009 seçimlerinde halkımızdan aldığımız yetkiyle Burdur'da Belediye Başkanlığını yürütme onurunun üstüne şimdi de ustalık döneminde halkımızın karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz" diye konuştu.

DERLEME- TOPARLAMA SÜRECİ

Ustalık döneminin devam eden çalışmaları tamamlamak, yeni projeler, yeni icraatlar üretmek olduğunu kaydeden Başkan Akkaya, "Bu bilinç ve sorumlulukla yeni bir döneme hazırlanıyoruz" dedi. 10 yıldır yürüttüğü görevi boyunca emanete halel getirmediğini kaydeden Başkan Akkaya, "Şimdi de yaptıklarımızın üzerine koymak için vatandaşımızdan bir kez daha yetki talebinde bulunuyoruz. Bir nevi 'derlenme-toparlanma' süreci olarak adlandırılan bu 10 yıllık sürede, Burdur'da yerel hizmetlerin çıtasını yükselttik. Halkımız bizden, bugün geldiğimiz noktada daha iyisini, daha fazlasını bekliyor" dedi.

Kaynak: (haberler.com) - haberler.com Editör:
Etiketler: Başbakan, Recep, Tayyip, Erdoğanın, 13, Aralıkta, İzmirde, düzenlenen, aday, tan
Yorumlar
Haber Yazılımı