Haber Detayı
27 Temmuz 2014 - Pazar 13:47
 
TURİSTLER YANAN OTOBÜSTEN UCUZ KURTULDU
Antalya Havalimanından almış olduğu turistleri Alanya’da bulunan otellere götürmekte olan tur otobüsü, Manavgat’a 7 kilometre mesafede Ilıca-Kumköy kavşağını geçtikten sonra tamamen yandı.
Yaşam Haberi
TURİSTLER YANAN OTOBÜSTEN UCUZ KURTULDU

Tatillerini geçirmek üzere Alanya’ya gitmekte olan 18 Sırp turist, otobüs şoförü Erkan Danacı’nın motordan ses gelmesi üzerine otobüsü yolun kenarına çekip dışarıdan kapıları açmasıyla yangını ucuz atlattı. Sırp turistlerin otobüsü terk etmelerinin ardından otobüsün aniden alevler arasında kaldığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiyeleri gelinceye kadar tamamen yandığı bildirildi.
Otobüs yangınının ardından Antalya-Alanya karayolu araç trafiğine bir süre kapanırken uzun araç kuyruğu oluştu. Otobüsün bagajında bulunan 3 tane çocuk arabası ve bazı valizlerin yandığı gözlendi. Kazanın ardından otobüste bulunan turistler bir başka tur otobüsüyle tatillerini geçirecekleri otele gönderildi.
Antalya Havalimanından aldığı turistleri Alanya’daki otellerine götürmek üzere yola çıktığını belirten otobüs şoförü Erkan Danacı, “Ilıca-Kumköy kavşağında trafik lambalarını geçince motordan bir ses geldi. Mehen yolun sağına yaklaştım ve kontağı kapattım. Yolcuların ineceği otomatik kapılar açılmadı. Kendi bulunduğum yerden inerek kapıları dışarıdan zorlayarak açtım ve turistleri indirdim. Turistler indikten sonra otobüs alev aldı ve kısa sürede tamamen yandı” diye konuştu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Antalya, Havalimanından, almış, olduğu, turistleri, Alanya’da, bulunan, otellere
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TURİSTLER YANAN OTOBÜSTEN UCUZ KURTULDU
TURİSTLER YANAN OTOBÜSTEN UCUZ KURTULDU
Yorumlar
Haber Yazılımı