Haber Detayı
05 Mayıs 2018 - Cumartesi 10:03
 
TAKSİCİDEN YERLİ VEKİL TALEBİ
Siyaset Haberi
TAKSİCİDEN YERLİ VEKİL TALEBİ

Isparta’da katıldığı programlardan sonra esnaf ziyareti yapan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu duraklarında konuk ederek gül dondurması ikram eden taksici esnafı, illerin yerli milletvekilleri olması hususunda taleplerde bulundu. Ziyarette konuşan bir taksicinin “Buradan 4 vekil çıkaralım, ama 4’ü de Ispartalı olsun istiyoruz. Ne kadar çok olursa, bizimle o kadar ilgi-alaka oluyor. Her il kendi vekilini çıkarsın” sözlerine karşılık veren Bakan Eroğlu, “Ben de aynen destekliyorum” cevabını verdi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 24 Haziran seçimleri öncesinde geldiği Isparta’da partili milletvekili, il ve ilçe teşkilatları ile belediye başkanlarıyla birlikte esnaf ziyareti yaparak çay ocağında vatandaşla yorgunluk kahvesi içti, erkek kuaföründe saç tıraşı yaparak, taksici esnafıyla gül dondurması yedi. Eroğlu, Isparta’da cadde - sokak esnaf gezisi yaparak, bakanlığı tarafından üretilen orman çaylarını vatandaşa dağıttı.

Bakan Eroğlu’nun esnaf ziyaretlerine, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Isparta Valisi Şehmus Günaydın, AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, parti yöneticileri, siyasi ve bürokratlar katıldı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Kezban Çevik
Etiketler: TAKSİCİDEN, YERLİ, VEKİL, TALEBİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı