Haber Detayı
19 Şubat 2016 - Cuma 10:41
 
SU YÖNETİMİ TOPLANTISI YAPILDI
ANTALYA İL SU YÖNETİMİ KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI
Gündem Haberi
SU YÖNETİMİ TOPLANTISI YAPILDI

Antalya İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu Toplantısı DSİ 13. Bölge Müdürlüğü’nde yapıldı.

DSİ 13. Bölge Müdürün Turkay Özgür’ün ev sahipliğini yaptığı Antalya İl Su Yönetimi ve Taşkın Koordinasyon Toplantısına, Antalya Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu, ilçe kaymakamları, belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının bölge ve il müdürleri katıldı. Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu ve beraberindekiler müdür Özgür’ü makamında ziyaret etti.

DSİ Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürü Yüksel Tazegül, katılımcılara, Antalya İl Su Yönetim Koordinasyon Kurulu çalışma raporu, havza koruma eylem planı hakkında bilgiler verdi.

Antalya Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu, su havzalarının korunmasına dikkat çekerek, “ Bilindiği üzere su meselesi memleket meselesi, hatta bunun da ötesinde bir insanlık meselesidir. Bütün kurumlar üzerine düşeni yapmak durumundadır. İnşallah mayıs ayında yapacağımız toplantıda görüşülen konular netleşir” dedi.

Toplantı kapsamında, gelecek koordinasyon toplantısının gündem maddeleri ve 26 Mayıs 2016 tarihinde yapılması kararlaştırıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SU, YÖNETİMİ, TOPLANTISI, YAPILDI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SU YÖNETİMİ TOPLANTISI YAPILDI
SU YÖNETİMİ TOPLANTISI YAPILDI
SU YÖNETİMİ TOPLANTISI YAPILDI
Yorumlar
Haber Yazılımı