Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 10:37
 
Rektör Korkmazdan Ayrıntı’ya ziyaret
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz ve Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Kılınç Ayrıntı Dergimizi ve bakayrinti.com haber sitemizi ziyaret etti.
- Haberi
Rektör Korkmazdan Ayrıntı’ya ziyaret

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz ve Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Kılınç Ayrıntı Dergimizi ve bakayrinti.com haber sitemizi ziyaret etti. Büromuza gelerek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlayan Rektör Adem Korkmaz gazeteciliğin önemini vurguladı. Prof. Dr. Adem Korkmaz düzenlediği ziyarette Dergimiz İmtiyaz Sahibi Cemalettin Bektaş’ın sorularını yanıtladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’in her geçen yıl gelişerek büyüdüğünün altını çizen Rektör Çakar, “Kurulacak yeni fakülteler ile birlikte gücümüze güç katacağız” dedi.

Dergi Ayrıntı ve bakayrinti.com haber sitemizi takip ettiğini anlatan Rektör Korkmaz, “Burdur’umuzdaki gelişmeler konusunda halkımızı bilgilendirerek, yerel ve bölgesel kalkınmadan vatandaşlarımızı haberdar eden, bölgemizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde etkin bir rol üstlenen yerel basınımız da özveriyle yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da aynı duyarlılıkla devam ettirerek, ülkemizle birlikte şehrimizin de kalkınmasına ve demokrasi kültürünün yerleşmesine katkı sağlamaktadır. Bu yüzden basını önemsiyor maddi manevi destekliyoruz” şeklinde konuştu. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin Burdur’un geleceğine ışık tutan önem bir kaynak olduğunu vurgulayan İmtiyaz Sahibi Cemalettin Bektaş, “Bizi ziyaretinizden dolayı çok memnun olduk. Üniversitemizi yakından takip ediyoruz. Yapılan her çalışmayı destekliyoruz. MAKÜ’nün Burdur için öneminin farkındayız. Ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rektör, Korkmazdan, Ayrıntı’ya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı