Haber Detayı
04 Eylül 2018 - Salı 09:22
 
Pony Club çocuklarla buluştu
Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak için Türkiye Jokey Kulübü tarafından hayata geçirilen “Pony Club” Burdur’da çocuklarla buluştu.
Çocuk Haberi
Pony Club çocuklarla buluştu

Türkiye Jokey Kulübü tarafından hayata geçirilen “Pony Club Şehrinize Geliyor” projesi kapsamında Pony Club Burdur’da çocuklarla buluştu. Çocuklara hayvan sevgisini küçük yaşlardan itibaren aşılamak amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında Pony Klub’ın durağı Burdur oldu. Açık Pazar Yeri’nde düzenlenen etkinlikte çocuklar pony cinsi atlara binerek eğlenceli dakikalar yaşadı.

 

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Çocuklarımızı mutlu edecek etkinliğimize imza atıyoruz. Daha öncede biz bunu gerçekleştirmiştik. Türkiye Jokey Kulübü “Pony Clup” Pony atlarının olduğu bir organizasyonda küçük çocuklarımıza hem at binmenin keyfini hem de bir hayvan sevgisi ve hayvanlarla kurulabilecek dostluğun yolunun açılması yönünde küçük bir tur attırıyoruz. Türkiye Jokey Kulübünün Pony Club’tan istediğimiz Burdur’a gelerek bu etkinliği yapmasıydı. Bölgemizde yaptıkları etkinlikler içerisinde 3 ve 4 Eylül’de Burdur’da bu etkinliği yaparak çocuklarımıza keyifli anlar yaşatmayı planladık ” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pony, Club, çocuklarla, buluştu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Pony Club çocuklarla buluştu
Pony Club çocuklarla buluştu
Pony Club çocuklarla buluştu
Pony Club çocuklarla buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı