Haber Detayı
02 Ekim 2017 - Pazartesi 09:15
 
NECATİBEY MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
AK Parti Burdur Milletvekili, GÜVENLİK ve İSTİHBARAT KOMİSYONU ÜYESİ, Çevre Komisyonu Kâtip üyesi, Bayram Özçelik, Necatibey (Manastır) Mahallesi ve Bozkurt Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm ile ilgili açıklamada bulundu.
Yaşam Haberi
NECATİBEY MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

NECATİBEY’DE KENTSEL DÖNÜŞÜM BAŞLADI

NECATİBEY( MANASTIR) MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

 

AK Parti Burdur Milletvekili, GÜVENLİK ve İSTİHBARAT KOMİSYONU ÜYESİ, Çevre Komisyonu Kâtip üyesi, Bayram Özçelik, Necatibey (Manastır) Mahallesi ve Bozkurt Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm  ile ilgili açıklamada bulundu.

 

Burdur İlimizde yapılacak olan Kentsel Dönüşüm çalışmalarını yakından takip eden Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ Geçen hafta içerisinde TOKİ İştiraki Gayri Menkul Değerlendirme A.Ş ( GEDAŞ ) Firmasından teknik heyet Burdur'umuza geldi ve görüşmelerde bulundu. Manastır Mahallemizdeki çalışmalarda sayısal halihazır harita kapsamında gerçekleştirilen halihazır ölçüm çalışmaları ve dijital ortama aktarım, kullanıma uygun CAD formatına getirme çalışmaları ve Halihazır haritasının basım işlemleri tamamlanmıştır. 28.09.2017 tarihinde Burdur Belediyesine teslim yapılmıştır. Tesbit-Değerleme ve anket çalışmaları devam etmektedir. Kentsel tasarım yaklaşımına yönelik çalışmalar başlanmıştır. 28.09.2017 günü Burdur'da Mahallede incelemeler yapılmış olup, talep ve görüşler alınmıştır. Süreci yakından takip etmekteyim.” Dedi.

 

BOZKURT MAHALLESİNDE KENTSEL DÖNÜŞÜMDE YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

 

Milletvekili Bayram Özçelik Bozkurt Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm ile ilgili olaraktan “Bayram sonrası vatandaşlarla görüşmeler yapılacağını önceki basın açıklamamda ifade etmiştim. TOKİ'nin iştiraki firması Gedaş, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız, Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğünden talep ettiği bir onayın çıkması durumunda, Gedaş Firma Yetkilileri vatandaşlarla görüşmelere başlayacaklardır. Deprem Evlerindeki projeler tamamlanmış durumdadır. Bu süreci hızlandırma görüşmelerimizi bu hafta içerinde de yapacağım. Kamuoyuna Sevgi ve Saygılarımla.” dedi.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: NECATİBEY, MAHALLESİ, KENTSEL, DÖNÜŞÜM, ÇALIŞMALARI, BAŞLADI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
NECATİBEY MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
NECATİBEY MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Yorumlar
Haber Yazılımı