MUHTAR TUNCER MÜJDEYİ VERDİ
Haber
14 Kasım 2021 - Pazar 11:33
 
MUHTAR TUNCER MÜJDEYİ VERDİ
Muhtar Tuncer Müjdeyi Verdi 3 No'lu Aile Sağlığı Merkezi Çok Yakında Hizmete Açılıyor
Sağlık Haberi
MUHTAR TUNCER MÜJDEYİ VERDİ

Bucak 3 No'lu Aile Sağlığı Merkezi çok yakında hizmete açılıyor.

 

 

Burdur İli Bucak İlçesi Alaattin Mahallesi'nde yapımı tamamlanan 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi 22 Kasım tarihi itibariyle 2 doktor ile hizmet vermeye başlayacak.

Yapım sürecini yakından takip eden Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, yapımda emeği geçen herkese tek tek teşekkür etti.

 

Muhtar İsmail Tuncer yaptığı açıklamada, " Alaattin Mahallesi 3 Nolu Aile Hekimliğimiz 22 Kasım 2021 tarihi itibari ile hizmet vermeye başlıyor. Büyüklerimizde uygun görmesi ile 2 doktor ataması yapıldı. Mete Şahan ve Büşra Gürsoy doktorlarımız burada hizmet verecekler. Bu çalışmalarda bizlere destek olan AK Parti Burdur Milletvekillerimiz Yasin Uğur ve Bayram Özçelik'ten Allah razı olsun.

Mahallemize yapımı tamamlanan Aile Sağlığı Merkezi ile 1 ve 2 No'lu Aile Sağlığı Merkezlerimizdeki yoğunlukları da azaltmış olacağız. Bu hususta hem Alaattin Mahallesi sakinlerinin hem de çevre mahallelerde yaşayan hemşerilerimizin kayıtlarını 3’Nolu Aile Sağlığı Merkezimize aldırmaları gerekiyor. Kişi sayısı artınca doktor sayısı da artacak böylece yoğunluğun da önüne geçmiş olacağız. Bucak'a hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MUHTAR, TUNCER, MÜJDEYİ, VERDİ, ,
Yorumlar
özkayalar iletişim
Haber Yazılımı