MİNİK AYŞENUR'UN ÖLÜMÜNDE YENİ DETAYLAR
Haber
13 Ocak 2022 - Perşembe 09:44
 
MİNİK AYŞENUR'UN ÖLÜMÜNDE YENİ DETAYLAR
Minik Ayşenur'un ölümünde yeni detaylar: Babası başkası çıktı, anne ve dayı tutuklandı
Gündem Haberi
MİNİK AYŞENUR'UN ÖLÜMÜNDE YENİ DETAYLAR

Dehşete düşüren olay Burdur'da yaşandı.

3 yaşındaki Ayşenur, annesi tarafından ölü bulunmuş, olayın ardından anne Kader K. ve dayı Hızır Tunç Ç. gözaltına alınmıştı. Dayı Hızır Tunç, ilk ifadesinde minik Ayşenur'a tekme attığını itiraf ederken, anne ile birlikte tutuklanmıştı. Olay sonrası Ayşenur'un babası, annesi ve anneannesinin ikinci eşinden DNA örneği alınacağı öğrenildi. Öte yandan nüfus kayıtlarına göre Ayşenur’un babası, anneannesinin ikinci eşi olan Erdoğan K. çıktı.

TEKME ATTIĞINI İTİRAF ETTİ

Dayı Hızır Tunç Ç., emniyetteki ifadesinde, Ayşenur’un gece ses çıkartarak gürültü yaptığını ve bu nedenle tekme attığını itiraf etti. Emniyetteki işlemlerinin ardından anne Kader K., ve dayı Hızır Tunç Ç., şüpheli, anneanne Yüksel K., ise tanık sıfatıyla adliyeye sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından mahkemeye çıkarılan anne Kader K., ve Ayşenur’u dövdüğünü itiraf eden dayı Hızır Tunç Ç., çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

DNA ÖRNEKLERİ ALINACAK

Kader K., ve Ayşenur’un babası olduğunu belirten ve bir süre Kader K., ile dini nikahlı evli kalan Erdi Karadeniz’den DNA örneği istendi.

BABASI, BAŞKASI ÇIKTI

Davada ilginç bir gelişme yaşanarak, anneannenin ikinci eşi olan Erdoğan Kazık’tan da DNA örneği istendi. Nüfus kayıtlarına göre minik Ayşenur’un babası, anneannesinin ikinci eşi olan Erdoğan Kazık olduğu öğrenildi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİNİK, AYŞENUR'UN, ÖLÜMÜNDE, YENİ, DETAYLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı