Haber Detayı
31 Mayıs 2016 - Salı 22:03
 
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK, DUR DURAK BİLMİYOR
Ak Parti Burdur Milletvekili ve Aile ve Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Bayram Özçelik hafta içi yoğun Meclis çalışmalarından sonra hafta sonu da Burdur’da yoğun çalışma programıyla Burdurlu hemşehrilerinin yanında oldu.
Gündem Haberi
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK, DUR DURAK BİLMİYOR

Her Fırsatta Burdur’da hemşerilerinin yanında olan Milletvekili Özçelik hafta sonu programlarına Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin mezuniyet törenine katılarak başladı. Sabah İl Başkanı Süleyman Faki, Merkez İlçe Başkanı Birkan İş, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, İl Gençlik Kolları Başkanı Belkıs Can ve İl Yönetim Kurulu üyelerinin katılımlarıyla kahvaltılı istişare ve değerlendirme toplantısına katılarak Ak Parti Teşkilatı ile bir araya geldi. Daha sonra ayrı ayrı Burdur ve Bucakta Akşit, İnce, Arslan, Özdemir, Güney,  Gül ve Topak ailelerinin düğün merasimlerine katılan Özçelik, Bucak ilçesine geçerek burada Bucak Belediyesi tarafından yapımı devam eden Sanayi Mahallesi Parkında ve Bucak Belediyesi tarafından gerçekleştirilen asfaltlama ve çevre düzenleme çalışmalarını inceledi. Bucak'ta daraltılmış İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Bucak Alaattin Mahallesi, Mahalle Meclisi İstişare toplantısında Alaattin Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Cumartesi Gece geç saatlerde 65. Hükümetin güven oylaması için Ankara’ya dönen Milletvekili Özçelik, Pazar günkü oylamadan sonra tekrar Burdur’a dönerek, Pazartesi Sabahı Gençlik Kolları Başkanı Belkıs Can ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu ile kahvaltıda biraya geldi. Kahvaltıya Ak Parti Burdur İl Başkanı Süleyman Faki, Merkez İlçe Başkanı Birkan İş, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci’de katıldı.

Daha sonra beraberindeki heyetle birlikte Mezun olduğu Burdur Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet etti. Özçelik Gençlerle Sohbetinde “Cumhurbaşkanımız ‎Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Başbakanımız Binali Yıldırım'ın sayensinde İmam Hatip Okullarımızın sıkıntıları çözülüyor. Bizde İlimizdeki İmam Hatip Lisesi, İmam Hatip Orta Okullarımızı ve İlimizdeki tüm eğitim kurumlarımızın sıkıntıları ile bizzat ilgilenerek çözülmesi için gayret gösteriyoruz.” dedi.

Burdur Türkiye Yardım Severler Derneği Ortaokulu'nun Bilim Fuarı'nı ziyaret ederek öğrencilerin yaptığı birbirinden değerli projeleri inceledi. Bucak Belediyesi'nin 90. Kuruluş Yıldönümü etkinliklerine iştirak ettik. Bucak’ta temeli 7 Haziran seçimleri öncesi Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen Bucak Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Bucak Necati Topay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Özçelik Mezun olduğu okulu da unutmayarak, Burdur Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. PankoBirlik Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Nasuh Eroğuz ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi Ferunda Demir Özekinci'yi ziyaret etti.

Özçelik son olarak Pazartesi gecesi Burdur Özel Avşar Temel Lisesi mezuniyet törenine katıldı. Özel Avşar Temel Lisesi öğrencileri ve Öğrenci Velileri yılın fark yaratanları- yılın enlerini ödülünü aldı ve Meclis çalışmaları için Ankara’ya döndü.

Hafta sonu gerçekleştirdiği yoğun çalışma programları ile ilgili açıklamada bulunan Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, “Her fırsatta soluğu Burdur’da alıyoruz. Hemşehrilerimizin mutlu günlerine ortak olmak, ilimizi, ilçelerimizin, kurumlarımızın ve hemşehrilerimizin sorunlarını çözmek için çalışıyoruz. Bizim Tek sevdamız var o da Burdur. ”açıklamalarında bulundu.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: MİLLETVEKİLİ, ÖZÇELİK,, DUR, DURAK, BİLMİYOR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK, DUR DURAK BİLMİYOR
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK, DUR DURAK BİLMİYOR
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK, DUR DURAK BİLMİYOR
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK, DUR DURAK BİLMİYOR
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK, DUR DURAK BİLMİYOR
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK, DUR DURAK BİLMİYOR
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK, DUR DURAK BİLMİYOR
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK, DUR DURAK BİLMİYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı