Haber Detayı
17 Ekim 2020 - Cumartesi 16:14
 
MHP İL BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE TEK ADAY YARIŞACAK
25 Ekim’de yapılacak MHP Burdur İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresinde delegelerin karşısına Hikmet Ökte tek aday olarak çıkartılacak.
Siyaset Haberi
MHP İL BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE TEK ADAY YARIŞACAK

Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresi 25 Ekim Pazar günü̈ saat 13:00’ da Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonunda gerçekleşecek.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin İl ve İlçelerde yapılan kongrelerde ‘Tek Aday’ sloganı ile hareket edilerek yapılacak olan kongre seçiminde Hikmet Ökte tek aday olarak delegelerin karşısına aday olarak çıkartılacak.

Adaylığını duyuran Hikmet Ökte, “Genel Başkanımız ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin takdirleri Genel Başkan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. E. Semih Yalçın başkanımızın tensipleri ile kongremizde İl Başkan adaylığımı beyan ediyorum.

Dünyada ve ülkemizde etkisini sürdürmekte olan Covid-19 salgını dolayısıyla, sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde ve Haziran listesi haricinde salona kimse alınmayarak gerçekleştireceğimiz kongremizin; Ülkemize, Milletimize, Davamıza ve Burdur’umuza hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’ tan niyaz eder, selam ve saygılarımı sunarım.” Şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İL, BAŞKANLIĞI, SEÇİMİNDE, TEK, ADAY, YARIŞACAK,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP İL BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE TEK ADAY YARIŞACAK
Yorumlar
Haber Yazılımı