Haber Detayı
24 Aralık 2013 - Salı 14:09
 
KYK YOLU ASFALTA KAVUŞTU
sparta Belediyesi, şehrin her noktasında çalışmaya devam ediyor.
Gündem Haberi
KYK YOLU ASFALTA KAVUŞTU

Isparta Belediyesi, şehrin her noktasında çalışmaya devam ediyor. Son olarak Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) yönetiminin talepleri doğrultusunda Kredi Yurtlar Kurumu yolu da Isparta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce genişletildi, dayanıklı asfaltı döküldü ve yol çizgi çalışması gerçekleştirilerek en iyi bir şekilde trafiğe açıldı.

Gerçekleştirilen çalışmaların ardından incelemelerde bulunan Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, üniversite yönetiminden kendilerine gelen talep doğrultusunda çalışmayı gerçekleştirdiklerini, daha önceden tek bir aracın dahi geçmekte zorlandığı yolda genişletme yapıldığını ve yolun dayanıklı asfalta kavuşturulduğunu belirtti.

Bölgede yakın zamanda diğer çevre yollarının da yapılacağını kaydeden Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, bölgede yoğun pansiyon, yurt ve apartın bulunduğunu, yine Mehmet Tönge Mahallesi ile Koçtepe Köyü bağlantılarının da bölgeden geçtiğini belirtti. Günaydın, “Yolumuzu üniversitemizi kullanan öğrenci ve akademisyen ile personellerimizin kullanımına en iyi şekilde sunmaya gayret ettik. Her şeyin en güzelini ve dayanıklısını yaptık. Bu yolumuzda hayırlı olsun” dedi. 

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: sparta, Belediyesi, şehrin, her, noktasında, çalışmaya, devam, ediyor
Yorumlar
Haber Yazılımı