Haber Detayı
18 Haziran 2018 - Pazartesi 09:42
 
Konyaaltında öğrencilere dolu dolu tatil
2017-2018 eğitim öğretim yılının tatile girmesiyle birlikte Konyaaltında tatil heyecanı başladı. Konyaaltı Belediyesi Yaz Spor Okulu, 2 Temmuz Pazartesi başlayacak
Çocuk Haberi
Konyaaltında öğrencilere dolu dolu tatil

Konyaaltı Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM) bünyesinde açılan Konyaaltı Yaz Spor Okulu, bu yıl da yüzlerce öğrenciyle dolu dizgin start alacak. Konyaaltı Belediyesi Yaz Spor Okulunda uzman eğitmenler eşliğinde keman, gitar, bale, seramik, resim, halk oyunları, İngilizce, Rusça, çocuk jimnastiği, basketbol, tenis, futbol, okçuluk, judo, wushu, masa tenisi, mangala ve zumba branşlarında kurslar düzenleniyor. Kurslar KONSEM Liman ve Gürsu Şubeleri, Konyaaltı Belediyesi Spor Kompleksi, Konyaaltı Belediyesi Atatürk Stadyumu, Konyaaltı Belediyesi Tenis Kortları ve Sporland tesislerinde gerçekleştiriliyor. 20 branşta 81 ayrı grupta açılacak olan Konyaaltı Belediyesi Yaz Spor Okulu 2 Temmuz Pazartesi günü başlayacak ve  31 Ağustos Cuma günü kapanış töreniyle son bulacak.

 

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2017-2018 eğitim öğretim yılının son ders zili ile birlikte binlerce öğrencinin yaz tatiline girdiğini söyledi. Öğrencileri Konyaaltı’nda dolu dolu bir yaz tatili geçirmelerini istediklerini dile getiren Muhittin Böcek, her yıl Yaz Spor Okulu ile yüzlerce öğrenciye farklı branşlarda eğitim verdiklerini söyledi.

 

Başkan Muhittin Böcek: “Okulların tatile girmesiyle birlikte çocuklarımızın hem eğlenebilecekleri hem de sevdikleri bronşlarda kendilerini geliştirebilecekleri kurslar açıyoruz. Konyaaltı Belediyesi Yaz Spor Okulları ile çocuklarımızın sporu sevmelerini amaçlıyoruz. Bu yıl branş sayımızı artırdık. 20 branşta 81 ayrı grupta kurs açıyoruz” dedi.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Konyaaltında, öğrencilere, dolu, dolu, tatil,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Konyaaltında öğrencilere dolu dolu tatil
Konyaaltında öğrencilere dolu dolu tatil
Konyaaltında öğrencilere dolu dolu tatil
Yorumlar
Haber Yazılımı