KOMŞU’DA FUAR
Haber
20 Kasım 2021 - Cumartesi 13:38
 
KOMŞU’DA FUAR
KOMŞU’DA FUAR
Gündem Haberi
KOMŞU’DA FUAR

Isparta Ticaret Borsası tarafından organize edilen ve bu yıl 16’ıncısı düzenlenen Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın kapıları düzenlenen törenle ziyaretçilere açıldı.

 

 

Fuarın açılış törenine Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Isparta Belediye Başkan Vekili Uğur Büyükçulcu, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Davut Çetin, ITSO Başkanı Mustafa Tutar, Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, BUTSO Başkan Yardımcısı Hasan Ali Daldal, BUTSO Meclis Başkanı Ömer Çeliker, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sektör temsilcileri, çiftçiler ve vatandaşlar katıldı.

 

Gökkubbe Fuar ve Kongre Merkezindeki fuarda Başkan Yusuf Keyik ve beraberindekiler stant açan üyeleri yalnız bırakmadı.  Başkan Keyik ve beraberindekiler fuara katılan üyelerin stantlarını tek tek gezerek bilgiler aldı, firma yetkilileri ve üreticilerle sohbet etti. 

Toplam 83 Firmanın 100 stantla katıldığı 16. Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı vatandaşlar, 21 Kasım tarihine kadar Gökkubbe Fuar Merkezinde gezilebilecek.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOMŞU’DA, FUAR,
Yorumlar
özkayalar iletişim
Haber Yazılımı