Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 11:01
 
Kepezli çocuklar maceraya doyuyor
Kepez Belediyesinin Antalya’ya sunduğu macera dolu bir tesis olan Kepez Macera Ormanı, Kepezli çocukların en eğlenceli anlarına ev sahipliği yapıyor.
Çocuk Haberi
Kepezli çocuklar maceraya doyuyor

Kepez Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmete sunduğu Antalya’nın eşsiz şehir manzarasına sahip Kepez Macera Ormanı, her gün yüzlerce Antalyalıyı ağırlıyor.  Kepez Varyantı çıkışındaki Kepez Kent Ormanı bitişiğinde yer alan 70 dönümlük arazi üzerine kurulu olan Macera Ormanı, birbirinden renkli aktiviteleri ile misafirlerine hem eğlenceli hem de macera dolu bir gün sunuyor. Antalya’nın en maceralı kent parkı, 15 farklı parkuru ile özellikle çocuklar tarafından büyük ilgi görüyor.

 

Çocuklardan büyük ilgi

 

 ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’, ‘Engeliniz Engelimizdir’ gibi çocukları ve gençleri kapsayan özel projelerin durağı olan Antalya Kepez Macera Ormanı, macera dolu parkurları ve at binme alanı ile her gün yüzlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. 7’den 70’e tüm vatandaşlar Antalya Kepez Macera Ormanı’nda hem gönüllerince eğlenme hem de ata binebilmenin keyfini sürüyor. Antalya Kepez Macera Ormanı, Antalya’da maceranın en dorukta yaşandığı nokta olarak hizmet veriyor. Kepez Belediyesi, Antalya Kepez Macera Ormanı’na gezi düzenlemek isteyen okullara da ulaşım imkânı sağlıyor.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Kepezli, çocuklar, maceraya, doyuyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kepezli çocuklar maceraya doyuyor
Kepezli çocuklar maceraya doyuyor
Kepezli çocuklar maceraya doyuyor
Yorumlar
Haber Yazılımı