Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 14:26
 
KARAMANLI’DA GENÇLİK HAFTASI COŞKUSU
Burdur Karamanlı'da “19 Mayıs Gençlik Haftası” çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Kültür Haberi
KARAMANLI’DA GENÇLİK HAFTASI COŞKUSU

Burdur Karamanlı'da “19 Mayıs Gençlik Haftası” çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Etkinliklere, Tefenni Kaymakamı ve Karamanlı Kaymakam vekili İlker Eker, Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Etkinliklerde halk belediye binasının önünden konser alanına kadar marşlarla ellerinde bayrak ve meşalelerle yürüdü. Konser alanında öğrenciler meşaleli gösteriler ve halk oyunları gösterileri sergiledi. Protokol mensupları tarafından Kaymakamlık Kupası voleybol turnuvasında dereceye giren takımlara madalya ve kupaları verildi.

Açıklamalarında Selimoğlu, kendisinin de beden eğitim öğretmeni olduğunu hatırlatarak, belediye olarak her zaman gençlerin yanında olduklarını belirtti.

Gençlerin daha farklı dallarda sportif faaliyetlerde bulunmasını istediklerini işaret eden Selimoğlu, “Karamanlı Spor Kulübü ile birlikte, güreş, kick-boks, halk oyunları, bocce ve futbol branşları ve her türlü yarışmalarda maddi ve manevi tüm olanakları sağlıyoruz. Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte organizasyonları yapıyoruz. Spor salonumuzda fitness spor aletleri ile hizmetlerimize devam ediyoruz.” dedi.

Selimoğlu, ayrıca gençlerin sportif alanlardaki her türlü taleplerine kayıtsız kalmadıklarını dile getirerek, şöyle devam etti:

“Belediye olarak ayakkabısından, kıyafetine, kullandığı malzemesinden her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız. Yeter ki gençlerimiz kötü alışkanlıklardan, kahve köşelerinden kurtulsunlar. Sosyal ve sportif faaliyet içerisinde olsunlar. Ben her zaman şunu diyorum ki; gençliğimiz bizim geleceğimizdir. O yüzden onları el üstünde tutuyoruz.”

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör: Kezban Çevik
Etiketler: KARAMANLI’DA, GENÇLİK, HAFTASI, COŞKUSU,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KARAMANLI’DA GENÇLİK HAFTASI COŞKUSU
KARAMANLI’DA GENÇLİK HAFTASI COŞKUSU
Yorumlar
Haber Yazılımı