Haber Detayı
02 Temmuz 2018 - Pazartesi 11:30
 
KADIN GİRİŞİMCİLERDEN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Kocaoğlu ve icra komitesi üyelerini ağırladı.
Gündem Haberi
KADIN GİRİŞİMCİLERDEN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET

Ziyarette, TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Kocaoğlu, Antalya’da kadın girişimcilere destek olmak üzere bir dizi çalışmayı hayata geçirmeyi hedeflediklerini aktardı. Bu çerçevede ticari hareketlilik desteği sağlamak üzere pilot bölge olarak Lara güzergahındaki kadın işletme sahipleriyle kurulan iş birliğinin bu yıl da devam edeceğini aktaran Kocaoğlu, “Cadde Etkinlik günleri destek programına ilişkin yol haritası çizmek için kurul üyelerimiz ve güzergahta hizmet veren kadın girişimcilerimizle haziran ayı sonunda ortak akıl toplantısında bir araya geldik” diye konuştu.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal da ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getirirken TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu’yla başta Zeytinköy Kadın Emeği Eğitim Merkezi Projesi olmak üzere önemli çalışmaları birlikte gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Uysal, bu projede mümkün olan her desteği vereceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Kezban Çevik
Etiketler: KADIN, GİRİŞİMCİLERDEN, BAŞKAN, UYSAL’A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı