Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 15:52
 
Huzur ve Emniyetimiz İçin Çalışıyorlar
Huzur ve Emniyetimiz İçin Çalışıyorlar
Yaşam Haberi
Huzur ve Emniyetimiz İçin Çalışıyorlar

 

 

Burdur Emniyetinin vatandaşların  huzuru ve güveni için 7/24 çalışmaları devam ediyor. Burdur Valiliği’nden  yapılan yazılı açıklamada bu kapsamdan 24-25 Haziran 2020 tarihlerinde yürütülen çalışma ve uygulamalarda;

 

• GBT sorgulaması yapılan 327 şahıs içeresinden, yoklama kaçağı olan 1 şahsa gerekli tebligat yapılmıştır. 

• Dolandırıcılık suçundan yakalanan şahıs adli mercilere intikal ettirilmiştir.

• 25.06.2020 günü Bağlar Mah. meydana gelen Hırsızlık olayının şüphelisinin kimlik bilgileri tespit edilmiş, şahsın yakalama çalışmaları devam etmektedir.

• 24.06.2020 günü Bucak ilçemizde meydana gelen İş Yerinden Hırsızlık olayının failleri yakalanarak işlemlerinin ardandan sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklamışlardır.

• Fuhuşla Mücadele kapsamında yapılan çalışmalar sonucu aracı kullanmadan fuhuş yaptığı tespit edilen yabancı uyruklu kadın yakalanmış, ikametinin mühürlemesi ve yurt dışı işlemleri için idari işlemler başlatılmıştır.

• Covid-19 ile mücadele kapsamında maske takma kuralına uymayan 4 kişiye idari yaptırım tutanağı tanzim edilmiştir.
    
Ayrıca Trafik Ekipleri tarafından Kışla uygulama noktasında, Bucak Bölge Trafik önünde, Denizli-Antalya karayolunda ve yapılan şok uygulamalarda; 848 araç kontrol edilmiştir.

 

▪ Bucak Bölge trafik önü, Denizli-Antalya karayolu ve kışla uygulama noktasında trafik kurallarına uymadığı tespit edilen toplam 119 araca 39.010 TL trafik idari para cezası yazılmıştır.

▪ İl merkezinde yapılan şok uygulama ve denetimlerde 156 araç / sürücüsü kontrol edilmiş, 73 araç plakasına /sürücüsüne 24.147 TL trafik idari para cezası yazılmıştır

 

Kaynak: Editör: Cem YILDIRIM
Etiketler: Huzur, ve, Emniyetimiz, İçin, Çalışıyorlar, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı