Haber Detayı
20 Aralık 2013 - Cuma 16:29
 
HALK EĞİTİM BAHÇESİNE ÇEŞME HAYRATI
HALK EĞİTİM BAHÇESİNE ÇEŞME HAYRATI
Yaşam Haberi
HALK EĞİTİM BAHÇESİNE ÇEŞME HAYRATI

Antalya'nın Manavgat ilçesinde hayırsever Şeküre Arslan tarafından Halk Eğitim Merkezi ve Milli Eğitim Müdürlüğünün bulunduğu binanın bahçesine yaptırılan Hacı Şeküre ve Eşi Mehmet Arslan Çeşme Hayratı dualar eşliğinde hizmete açıldı. 
Törene Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, İlçe Müftüsü Hasan Hayri Yaşar, hayırsever Şeküre Arslan, oğlu Mevlüt Arslan, Atatürk Ortaokulu Müdürü Mustafa Yüksel, Eğitim Bir-Sen Antalya il Başkanı Süleyman Gökçen, Eğitim Bir-Sen Manavgat Temsilcisi Yasin Keklik, Halk Eğitim Müdürü Hüseyin Geyikoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin Bal ve Mustafa Uyanık, Halk Eğitim Müdür yardımcıları, Anadolu Lisesi Müdürü Atila Çetin ve kursiyerler katıldı.
İlçe Müftüsü Hasan Hayri Yaşar’ın duasının ardından açılış kurdelesii kesilerek çeşme hizmete açılırken, çeşmeden doldurduğu ilk bardağı hayırsever Şeküre Arslan’a ikram eden Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu yapılan hayırları büyük ya da küçük diye değerlendirmediklerini söyledi. 
Eğitim Birsen Antalya İl Başkanı Süleyman Gökçen hayırsever Şeküre Arslan'ın hayır yapmak isteyenlere örnek olmasını dileyerek teşekkür ederken, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Geyikoğlu ise, "Eksiklerimiz çok. Bu arada çeşmeye de ihtiyacımız olduğunu gördük. Büyük bir eksiklikti. Şeküre Arslan Halk Eğitim Merkezi'ne layık bir hayrat yaptırdı. Allah Razı olsun" dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: HALK, EĞİTİM, BAHÇESİNE, ÇEŞME, HAYRATI,
Yorumlar
Haber Yazılımı