Haber Detayı
04 Temmuz 2019 - Perşembe 13:59
 
Gürallar Grubundan, AK Parti’ye ziyaret
Gürallar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Güral ve beraberindeki heyet, AK Parti Burdur İl Başkanlığını ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Gürallar Grubundan, AK Parti’ye ziyaret

Gürallar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Güral ve beraberindeki heyet, AK Parti Burdur İl Başkanlığını ziyaret etti.

 

Gürallar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Güral, Yönetim Kurulu üyesi Erol Güral ve beraberindeki heyet, AK Parti Burdur İl Başkanlığını ziyaret etti.  Gürallar Grubu heyetini, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci ve Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı karşıladı Gürallar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Güral’a çiçek takdim edilerek,  Başkan Mengi’nin makamına geçildi.

2. Organize Sanayi Bölgesinde hayata geçirilecek yatırımla ilgili etüt çalışması yapmak için Burdur’a geldiklerini ifade eden Gürallar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Güral, 2. OSB’deki,  112 dönüm alanda ilk etapta İhracata Yönelik Maden Suyu Tesisinin kurulması daha sonra ise Şişe-Cam alanında tesis kuracağını belirtti. Rıza Güral, zemin etüdü çalışmalarının başladığını  ve en kısa zamanda temel atmak istediğini belirtti.

Gürallar Grubunun nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Gürallar A.Ş’nin her zaman yanlarında olduklarını, Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Gürallar, Grubundan,, AK, Parti’ye, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı