Haber Detayı
27 Aralık 2014 - Cumartesi 12:38
 
GENÇ NÜFUS İÇİN SPORA YATIRIM
GENÇ NÜFUS İÇİN SPORA YATIRIM
Gündem Haberi
GENÇ NÜFUS İÇİN SPORA YATIRIM

Bölgesel Amatör Lig (BAL) için play off mücadelesi veren Kepez Belediyespor'un Süper Amatör Lig'de yer alan futbol takımı, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti. 
Ziyarette Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Futbol Şube Sorumlusu Ercan Mutlu ve takımın Teknik Direktörü Mehmet Uğurlu da hazır bulundu.
Başkan Hakan Tütüncü, konuşmasında Kepez'de, ilk ve orta öğretimde 100 bine yakın öğrencinin olduğunu hatırlatarak, "Bu genç nüfusu, geleceğe çok iyi bir şekilde taşımamız gerekir. Aynı zamanda gençlerimizi sokağın kötü alışkanlıklarından korumak ve enerjilerini doğru yerlerde harcayabilecekleri alanları oluşturmak için de gayret göstermeliyiz. Bu anlamda spor bize farklı bir alan oluşturuyor. Çocuklarımızın, gençlerimizin spor yapmasını arzu ediyoruz. Böylelikle hem enerjilerini doğru yerde boşaltmalarını sağlamış olacağız hem de bunun yanında, sporu profesyonelce yapanlarla onların motivasyonunu yükselteceğiz" dedi. Başkan Tütüncü, Kepez Belediyespor'un liglerde mücadele eden basketbol, voleybol ve futbol takımlarının en önemli yanının halka sporu sevdirmek ve halkla sporla buluşturacak ortamlar meydan getirmek olduğunun altını çizdi.
Spora bu pencereden baktıkları için Kepez Belediyespor'un bütün alanlarda başarılı olmasını arzu ettiklerine dikkat çeken Tütüncü, "Bulunduğumuz yerlerin en iyisi olmalıyız. Kepez Belediyespor Futbol Takımımızın önemli başarılara imza atacağına yürekten, gönülden inanıyorum. Her birinize çok güveniyorum. Kulüp başkanımızdan yönetim kurulu üyelerimize, teknik heyetimizden futbolcularımıza kadar herkesin işi samimiyetle sahiplenmiş olduğunu görüyorum" açıklamasını yaptı.
Kepez Belediyesi olarak diğer branşlarda olduğu gibi futbol takımına da her türlü desteği verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini vurgulayan Başkan Tütüncü, takıma başarılar diledi.
Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu da spora verdiği destekten dolayı Başkan Tütüncü'ye teşekkür etti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Muhammet Teker
Etiketler: GENÇ, NÜFUS, İÇİN, SPORA, YATIRIM,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
GENÇ NÜFUS İÇİN SPORA YATIRIM
GENÇ NÜFUS İÇİN SPORA YATIRIM
Yorumlar
Haber Yazılımı