Haber Detayı
19 Mayıs 2015 - Salı 08:59
 
FESTİVALDE ÜNLÜLER GEÇİDİ
FESTİVALDE ÜNLÜLER GEÇİDİ
Sanat Haberi
FESTİVALDE ÜNLÜLER GEÇİDİ

Antalya'nın Alanya ilçesi, "15. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali"nde bir çok ünlü sanatçıyı ağırlayacak. 23-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek festivalde Hande Yener, Murat Boz ve Funda Arar sahne alacak.
Bu yıl muz ve muz lifinden üretilen ürünlerin konu edileceği festival 23 Mayıs’ta Atatürk Anıtı önünden hareket edecek kortej yürüyüşüyle başlayacak. İskele Şelale önünde yapılacak açılış konuşmasının ardından gösteri ve sergi stantları gezilecek. Festivalin müzik bölümü ise Şelale önünde Serkan Çağrı ve orkestrasının konseriyle start alacak.
15. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nin müzik bölümü, Şelale Önünde Serkan Çağrı ve orkestrasının konseriyle başlayacak. Festivalin geleneksel halk konserlerinin ilk gününde ise Türk Pop Müziği'nin ünlü sesi Hande Yener sahne alacak. Belediye arkasında saat 22.00’da başlayacak konser ücretsiz olacak. 
Alanya, ikinci gün ise Murat Boz konserine ev sahipliği yapacak. Saat 22.00’da başlayacak olan konserde piyano, keman, ney ve davul gibi enstrümanları da çalabilen ünlü şarkıcı Murat Boz, Alanyalı hayranlarını coşturacak.
Festivalin son günü olan 25 Mayıs'ta ise Funda Arar, sahne alacak. Altın Kelebek ve Türkiye Video Müzik Ödülü sahibi sanatçı, Alanyalılara unutulmaz bir festival finali yaşatacak.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: FESTİVALDE, ÜNLÜLER, GEÇİDİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
FESTİVALDE ÜNLÜLER GEÇİDİ
FESTİVALDE ÜNLÜLER GEÇİDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı