CHP BURDUR VEKİLİ GÖKER BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
Haber
18 Ekim 2021 - Pazartesi 14:37
 
CHP BURDUR VEKİLİ GÖKER BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
CHP BURDUR VEKİLİ GÖKER BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
- Haberi
CHP BURDUR VEKİLİ GÖKER BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

Milletvekili Dr. Mehmet Göker yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

AK Parti Burdur Milletvekili, Cumhur ittifakı Belediyelerinin Bakanlıklardan almış olduğu hizmet ve yatırımlar hakkında bir açıklama yaparak, 

“Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli liderliklerinde Cumhur İttifakı olarak Belediye Başkanlarımızın talepleri ile ilgili görüşmeler yaparak Bakanlıklarımızdan hizmet ve yatırımlar almaya devam ediyoruz” demiştir.


Bu yapılan açıklama Belediyeler arasında bizden ve sizden ayrımının nasıl açık açık yapıldığının en önemli kanıtıdır.
Burdur Belediyesi’ne, Yeşilova Belediyesi’ne ve Kocaaliler Belediyesi’ne yardım yapmayan zihniyetin, her fırsatta birlik ve beraberlikten bahsetmesi artık gerçekten komik karşılanmaktadır.
Merkezi Hükümetin kin ve garez besleyen, belediyeler arasında ayrım yapan zihniyeti, vatandaşa hizmette kendinden olmayan belediyeleri dışlamaya ve elini kolunu bağlamaya kalkışması ne vicdana ne de ahlaka sığmaktadır.

Aslında burada iktidar sahipleri CHP’li ve İyi Partili belediyeleri değil, onlara oy veren vatandaşlarımızı cezalandırmaktır. Parti ayrımı ve partizanlık yapmadan tüm topluma hizmet etmek birincil göreviniz olmalıdır.


Ancak anlaşılan o ki, ayrım yapmaya ve kendinizden olmayanları iktidar sopası ile cezalandırmaya devam edeceksiniz. Her platformda Belediyelerimizin hakkı olanı alması ve bu haklarını sonuna kadar savunmayı sürdüreceğiz.

Kamuoyuna saygılarımla…

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, BURDUR, VEKİLİ, GÖKER, BASIN, AÇIKLAMASI, YAPTI, ,
Yorumlar
özkayalar iletişim
Haber Yazılımı