Haber Detayı
24 Mayıs 2018 - Perşembe 12:34
 
CB Adayı Akşener Bucak ilçe binasını açtı
Siyaset Haberi
CB Adayı Akşener Bucak ilçe binasını açtı

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener Burdur’da yaptığı konuşmanın arkasından Bucak ilçesine geldi. Bucak Cumhuriyet Meydanı'nda partililer tarafından karşılanan Akşener, daha sonra İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilat Binası'nın açılışını yaptı.

“BUCAK’IN ÇOK ÖZEL YERİ VAR”

Cumhurbaşkanı adayı Akşener, ilçe teşkilatının açılış öncesi yaptığı kısa konuşmada Bucak’ın hayatında özel yeri olduğu bir yer olduğunu söyledi. Akşener konuşmasında “Bucak hayatımda özel yeri olan bir yerdir. Siyasete başlarken yıllar önce konuşmalarımdan birisini Bucak’ta yapmıştım. Bir yaşlı amca o zaman yanıma gelerek ‘olacaksın, olacaksın’ demişti. İşte bugünde karşınıza Cumhurbaşkanı adayı olarak geldim.” dedi.

SEÇİMİ KENDİLERİ İSTEDİ, KENDİLERİ PİŞMAN OLDU

Açıklamalarına devam eden Genel Başkan Meral Akşener, “Enteresan bir seçime gidiyoruz OHAL altında seçimi kendileri istedi kendileri pişman oldu. Sizlerden Allah razı olsun dört saatte 100 bin imza attınız. Ben milletime güvenerek yola çıktım. Milletim hangi kararı verirse kabulümdür. Hiçbir şeye şikâyet etmeden seçim kampanyası yapıyoruz. Kendileri şikâyet ediyor, devlet malı deniz, deniz vaziyetinde harcayanlar onlar, sanki seçim ben getirmişim gibi bize kızıyorlar. Bundan da şu anlaşılıyor ki korktukları görülüyor” dedi.

 

Meral Akşener son olarak bu seçimi kazanacaklarını söyledi.  Konuşmasının ardından kurdele keserek İlçe Teşkilat Binası'nı gezen Akşener'e İlçe Başkanı Safa Sönmez tarafından hediyeler takdim edildi. Bucaklı kadınlarla yakından ilgilenen Akşener, daha sonra ilçeden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CB, Adayı, Akşener, Bucak, ilçe, binasını, açtı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CB Adayı Akşener Bucak ilçe binasını açtı
CB Adayı Akşener Bucak ilçe binasını açtı
CB Adayı Akşener Bucak ilçe binasını açtı
Yorumlar
Haber Yazılımı