Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 15:45
 
BUTSO ÜYE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) periyodik hale getirdiği üye ziyaretlerine devam ediyor.
Ekonomi Haberi
BUTSO ÜYE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, Meclis Başkanı Ömer Çeliker, Başkan Yardımcısı Hüseyin Yardım ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ali Daldal, periyodik hale getirdikleri üye ve esnaf ziyaretlerini Yukarı Pazar, Gazi Caddesi, Kalekapısı Caddesi ve Aşağı Pazar mevkileriyle sürdürdü. BUTSO üyelerini ve esnafları ziyaret eden Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik ve beraberindekiler üyelerin talep ve önerilerini aldılar.

 

Üyelerine ziyaretin sadece seçim döneminden seçim dönemine gerçekleşmediğini ve haftalık periyotlarla ziyaretleri gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Yusuf Keyik: “Ülkemizin, ilimizin ve Odamızın gündemi yoğun. Bu yoğunlukta fırsat buldukça üyelerimiz ve zaman zaman da esnaflarımızı işyerlerinde ziyaret ediyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz bu ziyaretlerimizde esnaflarımızın ve üyelerimizin Odamızla ilgili talep ve önerilerini alıyoruz” dedi.

 

Başkan Yusuf Keyik: “Elimizden geldiği kadarıyla üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz. Amacımız üyelerimizin sorunlarını dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir” diyerek BUTSO hedefleri, çalışmaları, projeleri ve bölgemizdeki mevcut gelişmeler hakkında üyelere bilgiler verdi.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: BUTSO, ÜYE, ZİYARETLERİNE, DEVAM, EDİYOR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BUTSO ÜYE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı