Haber Detayı
01 Haziran 2018 - Cuma 10:16
 
BUTSO’DAN RAMAZAN’DA 670 AİLEYE GIDA YARDIMI
BUTSO’dan Ramazan’da 670 aileye gıda yardımı yapıldı
Yaşam Haberi
BUTSO’DAN RAMAZAN’DA 670 AİLEYE GIDA YARDIMI

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO), her Ramazan ayında yaptığı, gıda yardımlarını, bu yıl da sürdürdü, Burdur’da bulunan 670 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulundu.

 

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği yardım kampanyası bu Ramazan ayında devam etti. BUTSO, bu yıl da ihtiyaç sahibi bir ailenin temel ihtiyaçlarını, bir süre de olsa karşılayacak olan pirinç, kuru fasulye, makarna, salça, yağ, zeytin, şeker ve çay gibi gıdalardan oluşan 670 gıda poşeti hazırladı. Gıda maddeleri Burdur esnafından sağlandı.

Her yıl olduğu gibi BUTSO, söz konusu temel gıda yardım paketlerini, yine ihtiyaç sahiplerine en uygun ulaştırma yöntemi olan Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri eliyle ve ayrıca, Oda’ya başvuran ihtiyaçlılara dağıtmak şeklinde gerçekleştirdi. Yapılan yardımlarla ile ilgili açıklamalarda bulunan Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, “Her sene Ramazan ayında sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaparak, Ramazan ayının bereketini paylaşmak, yardımlaşmanın en büyük değerlerimizden biri olduğunu yaşamak ve yaşatmak adına sosyal sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmek için gayret ediyoruz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin göndermiş olduğu ve odamızın da ilave ettiği kaynak neticesinde, 670 paket gıda yardımı hazırlatılarak Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardım paketleri ulaştırılmıştır. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası olarak üzerimize düşen sosyal sorumluluk vazifesini yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle, Mübarek Ramazan ayının tüm İslam alemine, ilimize ve ülkemize barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum” dedi.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör: Kezban Çevik
Etiketler: BUTSO’DAN, RAMAZAN’DA, 670, AİLEYE, GIDA, YARDIMI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı