İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
JANDARMADAN TARİHİ ESER OPERASYONU
JANDARMADAN TARİHİ ESER OPERASYONU
Haber Detayı
14 Aralık 2013 - Cumartesi 16:58
 
BURDUR'DA ATLETİZM HAKEM KURSU BAŞLADI
Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Atletizm Hakem Kursu, MAKÜ Rektörlük Toplantı Salonu’nda başladı.
Gündem Haberi
BURDUR'DA ATLETİZM HAKEM KURSU BAŞLADI

BURDUR (İHA) - Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Atletizm Hakem Kursu, MAKÜ Rektörlük Toplantı Salonu’nda başladı. 
Kursun açılış törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Sancar, Burdur Hakem Heyeti, Atletizm İl Temsilcisi Ahmet Melek, Mehmet Akif Ersoy (MAKÜ) Temsilcileri ve MAKÜ öğrencileri katıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Sancar yaptığı konuşmada Atletizm Hakem Kursu’na gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek, hemen her branşta hakemlik ve antrenörlük kursları açtıklarını söyledi. Kursu başarı ile tamamlayanların belge almaya hak kazanacağını bildiren Sancar, Burdur'da bir atletizm bulunmadığını ancak bu konuda çalışmalara başladıklarını ifade etti. "2014 yılı içinde ilimize bir atletizm pisti kazandırmanın çalışmaları içindeyiz" diyen Sancar, kursun düzenlenmesinde emeği geçen İl Temsilcisi Ahmet Melek’e teşekkür etti.
MAKÜ’de başlayan Atletizm Kursu’nun 12-15 Aralık tarihleri arasından MAKÜ Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleşeceği bildiren 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Sancar, Basketbol Aday Hakem Kursu’nun ise 17-21 Aralık tarihleri arasında düzenleneceğini kaydetti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Burdur, Gençlik, Hizmetleri, Spor, İl, Müdürlüğü, tarafından, düzenlenen, Atleti
Yorumlar
Haber Yazılımı