Haber Detayı
02 Ocak 2014 - Perşembe 13:56
 
BURDUR 'DA AKP, ARASTA ESNAFI İLE BULUŞTU.
2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde üçüncü defa Burdur Belediye Başkanlığı'na aday olan Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor.
Siyaset Haberi
BURDUR 'DA AKP, ARASTA ESNAFI İLE BULUŞTU.

Akkaya seçim çalışmaları kapsamında yeni yılın ilk gününde arasta esnafıyla buluştu.
 
Burdur Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Sebahattin Akkaya beraberinde İl Başkanı İbrahim Ekici, Merkez İlçe Başkanı Ali Çoban, Kadın Kolları Başkanı Aysun Çetiner, Gençlik Kolları Başkanı Enes Hilal, Kozluca Belediye Başkanı Gültekin Altındal, Belediye Meclis Üyeleri ile Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi aday adaylarınında bulunduğu kalabalık bir partili heyetiyle Arasta esnafını ziyaret ederek hayırlı işler diledi, yeni yıllarını kutladı ve esnafın sorunlarını dinledi.
 
Belediyeciliğin mazeret değil hizmet üretme yerleri olduğunu kaydeden Başkan Akkaya "10 yıldır bu bilinçle kentimize ve hemşehrilerimize hizmet ediyoruz. Olmayacak boş vaatlerde bulunmadık ne yapacaksak onu anlattık. Hayal satmadık. İnşallah ustalık döneminde de hemşehrilerimizin desteği ile kentimize hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.
Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: 2014, Mart, ayında, yapılacak, yerel, seçimlerde, üçüncü, defa, Burdur, Belediye
Yorumlar
Haber Yazılımı