Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 12:07
 
Burdur'da Hükümlü Kaçak ve Uyuşturucudan 4 kişi Tutuklandı
Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 22.03.2020 günü İlimiz merkezinde durdurulan bir araçta metamfetamin maddesi bulunduran 4 kişi tutuklandı.
Asayiş Haberi
Burdur'da Hükümlü Kaçak ve Uyuşturucudan 4 kişi Tutuklandı

Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 22.03.2020 günü İlimiz merkezinde durdurulan bir araçta metamfetamin maddesi bulunduran 4 kişi tutuklandı.

Burdur Valiliğinden yapılan açıklamaya göre; “İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 22.03.2020 günü İlimiz merkezinde durdurulan bir araçta; 1 adet hassas terazi ile 3,93 gram metamfetamin maddesi ele geçirilerek araçta bulunan M.T., O.Ş., A.M. ve K.H. isimli şahıslar hakkında TCK 188. Maddesine Muhalefet (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti) suçu kapsamında tahkikata başlanılmıştır.Yapılan tahkikat esnasında K.H. isimli şahsın Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması, Birden Fazla Kişi Tarafından Birlikte Silahla Tehdit ve Yaralama suçlarından ve A.M. isimli şahsında Nitelikli Olarak Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme suçlarından arandıkları tespit edilmiştir. Yapılan işlemlerinin ardından M.T., O.Ş., A.M. ve K.H. isimli şüpheli şahıslar 23.03.2020 günü sevk edildikleri adli makamlar tarafından tutuklanmıştır. Yapılan tahkikat esnasında K.H. isimli şahsın Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması, Birden Fazla Kişi Tarafından Birlikte Silahla Tehdit ve Yaralama suçlarından ve A.M. isimli şahsında Nitelikli Olarak Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme suçlarından arandıkları tespit edilmiştir. Yapılan işlemlerinin ardından M.T., O.Ş., A.M. ve K.H. isimli şüpheli şahıslar 23.03.2020 günü sevk edildikleri adli makamlar tarafından tutuklanmıştır.” Açıklaması yapıldı.

 

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Burdur'da, Hükümlü, Kaçak, ve, Uyuşturucudan, 4, kişi, Tutuklandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı