Haber Detayı
18 Şubat 2021 - Perşembe 10:16
 
Burdur Belediyesinden İkram Çeşmesi
Sosyal belediyecilik hizmetleriyle dikkat çeken Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, gönülleri ısıtan yeni bir projeyi daha hayata geçirdi.
Gündem Haberi
Burdur Belediyesinden İkram Çeşmesi

Sosyal belediyecilik hizmetleriyle dikkat çeken Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengizgönülleri ısıtan yeni bir projeyi daha hayata geçirdi.

 

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ’in yaptığı açıklamada “ Normalde biz 2014’den bu yana rutinde vatandaşlarımıza özellikle Pazar yerlerinde veya açık günlerde Pazar yerlerinde çorba ile buluşuyorduk. Fakat son 1 yıldır pandemi nedeniyle artık vatandaşımıza hijyenik koşulları sağlama adına çorba ikram edemiyoruz. Çorba ikram edemediğimiz içinde bunun biraz üzüntüsünü ve sıkıntısını yaşamaya başlamıştık. Bizde böyle bir hizmetin yararlı olacağını düşündük. Özellikle köprübaşı mevkiini seçmemizin nedeni sabah gündelik işe giden vatandaşlarımızın ya da ilçelere ve köylere giden araçların bu istikametten gitmesi, yakında gelecek öğrencilerimizin buraya kadar yürüyecek olması bizim için bu hizmeti buraya tercih etmemize neden oldu. Hayırlı olsun yarında itibaren vatandaşımıza sıcak çorba ikramına başlayacağız” dedi.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Burdur, Belediyesinden, İkram, Çeşmesi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Burdur Belediyesinden İkram Çeşmesi
Yorumlar
Haber Yazılımı