BURDUR BELEDİYE SPOR İLK 8’E GİRDİ
Haber
02 Kasım 2021 - Salı 14:33
 
BURDUR BELEDİYE SPOR İLK 8’E GİRDİ
Burdur Belediye Spor Taekwondo Kulübü Türkiye Şampiyonası sıralamasında ilk 8’e girdi
Spor Haberi
BURDUR BELEDİYE SPOR İLK 8’E GİRDİ

Burdur Belediye Spor Taekwondo Kulübü, 28 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında Ankara Mamak Hidayet Türkoğlu spor salonunda düzenlenen Türkiye Şampiyonası turnuvasına katıldı.

 

28 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında Ankara Mamak Hidayet Türkoğlu spor salonunda yapılan Türkiye Taekwondo Poomsae şampiyonasında, 204 kulüp ve 1200 sporcunun katıldığı müsabakalarda, Burdur Belediyesi Taekwondo kulübünü temsil eden, kulüp antrenörümüz Erdem Durmaz 41 - 50 yaş büyükler kategorisinde eleme ve yarı finali geçerek finale yükselip faal milli sporcular arasında ilk 8 de yer aldı.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Ercengiz “28 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında Ankara Mamak Hidayet Türkoğlu spor salonunda düzenlenen Türkiye Taekwondo Poomsae şampiyonasında Personelimiz Erdem Durmaz Milli Sporcular arasında ilk 8’de yer alarak İlimizi ve Belediyemizi temsil etti. İlimizin adının başarı ile anılmasını sağlayan her sporcumuz bizleri gururlandırıyor. Burdur Belediyesi olarak imkânlarımız dâhilinde tüm spor branşların da destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BURDUR, BELEDİYE, SPOR, İLK, 8’E, GİRDİ,
Yorumlar
özkayalar iletişim
Haber Yazılımı