Haber Detayı
22 Mart 2018 - Perşembe 14:31
 
Burdur Bahçeşehir Koleji Türkiye Birinciliğini Perçinledi.
Burdur Bahçeşehir Koleji’nin 23 öğrencisi tüm sorulara doğru yanıtlayarak Türkiye Birinciliğini perçinledi.
Eğitim Haberi
Burdur Bahçeşehir Koleji Türkiye Birinciliğini Perçinledi.

Dünya Okulu Burdur Bahçeşehir Koleji’nin 2. Sınıf öğrencilerinden 23 tanesi  girdikleri Genel Değerlendirme Sınavında tüm soruları doğru yanıtlayıp, hem rekor kırdı hem de Bahçeşehir Koleji’nin Türkiye Birinciliğini perçinledi.

 

Bahçeşehir Koleji Eğitimde de adından söz ettirmeye devam ediyor. Türkiye genelinde tüm 2.sınıf öğrencileri arasında uygulanan Genel Değerlendirme Sınavında Burdur Bahçeşehir Koleji rekor bir başarıya imza atmıştır.

 

Kolejin 23 öğrencisi tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye 1.si olmaya hak kazandı. Konu ile ilgili Bahçeşehir Koleji Kampüs Müdürü Gurbet Çetin: " Burdur Bahçeşehir Koleji olarak öğrencilerimizin akademik alanda gösterdikleri gelişimlerini Türkiye genelinde uygulanan bir sınavda tescillemiş olduklarını görmekten oldukça gururluyuz. Türkiye 1.si olan öğrencilerimizin yanı sıra okulumuzun başarı ortalaması Türkiye geneli sınav ortalamasının oldukça üzerinde. Yani bireysel ve kitlesel başarıda okulumuz kendini bir kez daha kanıtlamıştır. Sosyal ve sportif alanlarda göstermiş olduğumuz üstün başarıların yanı sıra eğitimde de bulunduğumuz nokta mutluluk verici. Aynı ivmeyle yeni başarılara imza atmayı diliyor, emeği geçen tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum." şeklinde açıklamada bulundu.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Burdur, Bahçeşehir, Koleji, Türkiye, Birinciliğini, Perçinledi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı