Haber Detayı
18 Ağustos 2020 - Salı 11:21
 
Burdur Bahçeşehir Koleji'nden LGS'de Rekor Başarı
Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) bir başarıya imza attı.
Eğitim Haberi
Burdur Bahçeşehir Koleji'nden LGS'de Rekor Başarı

Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) bir başarıya imza attı. Zorlu geçen pandemi döneminde sınavlara hazırlık sürecini online ortama taşıyan Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu, Burdur'da yeni nesil eğitim anlayışıyla ulusal sınavlara hazırlıkta farkını ortaya koydu.

 

Burdur Bahçeşehir Kolejinden 1 öğrenci Galatasaray Lisesi'ne, 47 öğrenci Fen Lisesi'ne, 43 öğrenci Anadolu Lisesi'ne, 5 öğrenci ise diğer okul türlerine yerleşmeye hak kazanarak bu büyük başarının mimarları oldular.

 

Burdur'daki kaliteli eğitimin ve başarının adresi Burdur Bahçeşehir Koleji; STOYS, Metodbox, SeeMeet gibi birçok online eğitim platformuyla öğrencilerin eğitim ihtiyacının karşılanmasına ve çok yönlü becerilerinin gelişimine büyük katkı sunuyor.

 

LGS başarısı hakkında açıklamalarda bulunan Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Müdürü Gurbet ÇETİN: "Bizler zorlu geçen ve birçok açıdan kısıtlamalar yaşadığımız pandemi sürecinde öğrencilerimizi ulusal sınavlara hazırlamak ve onların moral-motivasyonunu yüksek tutmak için yoğun bir çaba gösterdik. Açıklanan yerleştirme sonuçları da bu çabamızın sonuçsuz kalmadığını bize gösterdi. Başarıda emeği geçen tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Yeni eğitim-öğretim döneminde de başarılarımızı katlayarak sürdürme kararlılığındayız." dedi.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Burdur, Bahçeşehir, Koleji'nden, LGS'de, Rekor, Başarı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Burdur Bahçeşehir Koleji'nden LGS'de Rekor Başarı
Yorumlar
Haber Yazılımı