Haber Detayı
05 Temmuz 2018 - Perşembe 08:50
 
Bucak’ta taraftarlara avantajlı kart
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübünden Açıklama: Taraftar Kart Satışta
Spor Haberi
Bucak’ta taraftarlara avantajlı kart

Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Durgut ve Bülent Fazıl Ünal ile birlikte basın açıklaması düzenleyerek takımın çalışmaları ve gelecek sezondaki hedefleri hakkında kamuoyunu bilgilendirdi. Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner, göreve geldiği günden bugüne kadar Oğuzhanspor’da neler yapıldığını aktardı.

 

Öncelikle geçen dönemden önümüzdeki sezon için yararlı olabilecek oyuncuların seçildiğini belirten Çetiner, geçen seneden 5 oyuncu ile devam etmeye karar verdiklerini ve toplamda 20 oyuncu ile anlaştıklarını vurguladı.

Önümüzdeki futbol sezonunda Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’un şampiyon olmasını istediklerini aktaran Başkan Çetiner, şampiyon olma yolunda ilerlediklerini kaydetti.

 

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkanı Yalçın Sezgin başta olmak üzere kulübe destek veren iş adamlarına teşekkür eden Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner, bu kapsamda “Taraftar Kart” uygulamasının başlatıldığını, taraftarların bu kartı satın alarak kulübe destek verebileceklerini belirtti.

 

Taraftar kart almak isteyen taraftarların Bucak İlçe Stadı'ndan temin edebilecekleri de hatırlatıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bucak’ta, taraftarlara, avantajlı, kart,
Yorumlar
Haber Yazılımı