Haber Detayı
11 Ekim 2020 - Pazar 13:42
 
BUCAK'TA OKUL SERVİSLERİ HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAĞINI DUYURDU
Çocuklarını servis ile okula göndermek isteyen veliler için Bucak Servisçiler Kooperatifi Başkanı Fatih Yıldız, 2 Ekim’de kısmi olarak açılacak okullar için öğrenci servislerinin hizmet vermeye başlayacağını duyurdu.
Eğitim Haberi
BUCAK'TA OKUL SERVİSLERİ HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAĞINI DUYURDU

Bucak Servisçiler Kooperatifi Başkanı Fatih Yıldız, Millî Eğitim Bakanlığı’nın aldığı karar neticesinde 12 Ekim’de kısmi olarak açılacak okullar için öğrenci servislerinin hizmet vermeye başlayacağını duyurdu.

 

MEB AÇIKLADI: YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR

Başkan Yıldız yaptığı açıklamada “Bilindiği gibi koronavirüs nedeniyle yüz yüze eğitim kısıtlamalarla başlamış ve bu süreçte öğrenci servisleri de okullar gibi hizmet verememişti. Şimdi geldiğimiz durumda Millî Eğitim Bakanlığı’nın aldığı karar neticesinde 12 Ekim itibariyle ilkokullar ve 8. Sınıflar yüz yüze eğitime başlayacak. Bizler de 12 Ekim öncesinde tüm hazırlıklarımızı yaparak öğrencilerimizi bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

 

“TÜM HAZIRLIKLARIMIZI YAPTIK, ÖNLEMLERİ ALDIK”

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından alınan okul servisleri yönetmeliğine göre tüm hazırlıkları yaptıklarını dile getiren Başkan Fatih Yıldız, “Tüm servislerimizde gerekli hijyen önlemleri alındı. Sosyal mesafeye uygun şekilde öğrencilerimiz okullarına taşınacak. Öğrencilerimizi sağlıklı ve güvenli bir biçimde taşımak adına hazırlıklarımızı tamamladık. Tüm velilerimizin içi rahat olsun” dedi.

 

ÇOCUKLARINIZI SERVİS İLE GÖNDERMEK İSTİYORSANIZ

Çocuklarını okul servisleri ile okullarına göndermek isteyen velilerin kendilerine ulaşması ve servise kayıt ettirmesi gerektiğini hatırlatan Başkan Yıldız, “Çocuklarını servis ile göndermek isteyen velilerimiz, 0 542 351 3401 veya 0 532 424 2915 nolu telefonu arayabilir ya da Bucak Servisçiler Kooperatifi hizmet binasına gelerek kayıt yaptırabilirler” şeklinde ifade etti.

Kaynak: (NNC) - NNC Editör:
Etiketler: BUCAK'TA, OKUL, SERVİSLERİ, HİZMET, VERMEYE, BAŞLAYACAĞINI, DUYURDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı