Haber Detayı
21 Şubat 2016 - Pazar 18:58
 
BELEK'TE BİLEK GÜREŞÇİLERİ ŞAMPİYONAYA HAZIRLANIYOR
BİLEK GÜREŞİ SPORCULARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR
Spor Haberi
BELEK'TE BİLEK GÜREŞÇİLERİ ŞAMPİYONAYA HAZIRLANIYOR

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından 2-6 Nisan tarihleri arasında Antalya'nın Belek ilçesinde gerçekleştirilecek olan Bilek Güreşi antrenmanları hız kazandı.

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından 2-6 Nisan tarihleri arasında Antalya'nın Belek ilçesinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’na hazırlanan Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Bilek Güreşi sporcuları, Spor Komisyonu başkan yardımcısı, deneyimli antrenör Mehmet Güneş tarafından teknik ve taktik antrenmanlara hız verdi.

“ANTALYA’YI GURURLANDIRMAK İSTİYORUZ”

Şampiyonaya 1 buçuk ay gibi kısa bir süre kala 14 lisanslı sporcusu ile her hafta Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda pazartesi-Perşembe ve cumartesi günleri çalışma gerçekleştiren Mehmet Güneş, "Sporcularımızla pazartesi günü ağırlık, Perşembe günü teknik ve taktik, cumartesi günü ise masa antrenmanları yapıyoruz" dedi. Mehmet Güneş, sporcuları arasında Ankara’da madalya kazanan ve dereceye girenler olduğunu belirterek, başarılarını artırarak Antalya’yı gururlandırmak istediklerini belirtti.

Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Spor Komisyonu başkan yardımcısı Mehmet Güneş antrenörlüğün yanı sıra aynı zamanda Müsabakalarda Bilek Güreşi İl hakemi olarak ta görev yapmakta.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEK'TE, BİLEK, GÜREŞÇİLERİ, ŞAMPİYONAYA, HAZIRLANIYOR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BELEK'TE BİLEK GÜREŞÇİLERİ ŞAMPİYONAYA HAZIRLANIYOR
BELEK'TE BİLEK GÜREŞÇİLERİ ŞAMPİYONAYA HAZIRLANIYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı