Haber Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 09:26
 
Belediye ağaç budama ve kesim çalışmalarına başladı
Trafik akışı ve yaya geçişlerine engel olan ya da olacağı düşünülen ağaçların budama ve gerek görüldüğü takdirde kesim işlemleri yapılması planlanıyor.
Yaşam Haberi
Belediye ağaç budama ve kesim çalışmalarına başladı

 

Burdur Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından düzenlenen program ile il genelinde ağaç budama ve kesim çalışmaları başlatılıyor.

 

Burdur Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından il genelinde tüm mahallelerde kaldırım ve refüjlerde bulunan yaşlanmış, formu bozulmuş, trafik akışı ve yaya geçişlerine engel olan ya da olacağı düşünülen ağaçların budama ve gerek görüldüğü takdirde kesim işlemleri yapılması planlanıyor. Burdur Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, başlatacağı çalışma öncesi mahalle sakinlerinin bahçelerinde bulunan, trafiğe ya da yaya geçişine engel teşkil eden ağaçlarının yola ve kaldırıma gelen dallarını budamalarının yapılması konusunda duyuruda bulundu. 

 

Burdur Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, mahalle sakinlerinin öncelikli olarak kendi bahçelerinde bulunan ağaçların, kaldırıma gelen dallarını budamaları konusunda rica bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, ağaç, budama, ve, kesim, çalışmalarına, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı